ŠPERKAŘSKÝ FESTIVAL

A RUKODĚLNÉ TRHY
10. - 11. února 2024

banner-sperkarsky-festival-4-5-2-2023.jpg

Návštěvníci se mohou těšit na úžasnou prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, drahých kamenů a minerálů.

Pro děti i dospělé budou připraveny tvořivé dílničky, jako je výroba šperků a mandal, kreslení, ukázky ubrouskových technik, malování na obličej a mnoho dalšího Každý si zde najde něco, co mu přinese radost a zábavu.

Čeká na vás bohatý výběr handmade výrobků od předních českých firem. Budou zde například překrásné svíčky, keramické výrobky, originální drátované zboží, dřevěné a papírové výrobky, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže, originální oblečení pro děti i dospělé a mnoho dalšího. Výstava nabídne skutečně širokou škálu produktů pro každého.

Aby zájemci mohli i sami tvořit a rozvíjet svou kreativitu, budou mít možnost zakoupit z širokého sortimentu materiálů, jako je bavlněná příze, korálky a komponenty, galanterie, umělecké štětce a fixy, floristické materiály a další. Každý si tak bude moci vybrat to, co potřebuje pro své vlastní tvůrčí projekty.

.

Otevírací doba

Sobota 10. 2. 2024   9.00 - 17.00
Neděle 11. 2. 2024   9.00 - 17.00

Vstupné

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP 80,- Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

Fotografie z výstavy

Zdroj dynamické sekce: Šperky a kreativ (Fotogalerie)