202010513_BILLBOARD_Rukodelne_trhy_5100-x-2400_.jpg

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia, drahých kamenů a minerálů

Milovníci kreativní tvorby mají jedinečnou příležitost vidět práci přadleny na kolovrátku, tkadleny, drátenice, plstění ovčí vlny mokrou a suchou cestou, skláře při vyfukování drobných ozdob.

Na děti i dospělé čekají tvořivé dílničky jako výroba šperků a mandal, kreslení, ukázky ubrouskových technik, malování na obličej atd.

Na ploše více jak 4000 m²  je pro návštěvníky připravena nepřeberná škála handmade  výrobků od předních českých firem. K vidění budou např. překrásné svíčky, keramické výrobky, drátované zboží, výrobky ze dřeva a papíru, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže, originální oblečení pro děti a dospělé, šitá paráda apd.

Budete moci zakoupit z velkého množství materiálů pro kreativní tvorbu jako bavlněnou přízi, korálky a komponenty, galanterii, umělecké štětce a fixy, korálky a komponenty, floristický materiál.

vino 3.jpg         Pro širokou veřejnost je jako doprovodný program připravena dvoudenní nabídka českých a moravských vín spojená

       s prodejem produktů tuzemských výrobců uzenin, sýrů a pochutin.

Pro tento typ akce dle usnesení vlády ze dne 29.12.2021 organizátor nevyžaduje potvrzení o očkování, prodělaném COVIDU či testování. 

OTEVÍRACÍ DOBA :

sobota   29.1.2022  9.00 - 17.00

neděle  30.1.2022  9.00 - 17.00

VSTUPNÉ :


DOSPĚLÍ             80,- Kč

Důchodci nad 65 let, ZTP

            40, Kč

Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod

            ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu.

Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

 

vystaviste-kromeriz-pronajem-prostor.jpg

 mapa-rozbalena.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.