stažený soubor (1).png

Nenechte si ujít ochutnávku exotických káv a čajů, které jinde nenajdete.

Druhý červnový víkend se Výstaviště v Kroměříži stane centrem setkání předních distributorů kávy a čaje včetně zástupců tuzemských pražíren.

Profesionálové vám představí nejmodernější technologie výroby teplých a studených kávových, čajových, mléčných a čokoládových nápojů.

Návštěvní se dozví pravidla správné přípravy kávy a čaje včetně postupů při zpracování kávového zrna a listů čajovníku.

Těšit se můžete na bohatou nabídku kávovarů, mlýnků, filtrů na vodu a kávovou kosmetiku.

Nebudou zde chybět ani výrobci medu, cukrářských dobrot a pravého českého porcelánu.

Přijďte se nechat uchvátit lahodnou chutí čerstvě připraveného šálku a to vše v příjemném prostředí tematických zahrad umocněných omamnou vůní šafránu.

Pro návštěvníky je připravena nabídka nepřeberného množství dobrot a koření. To vše za doprovodu podmanivých tónů, které vás přenesou v čase až do čarovného orientu, dálného východu či tropické Amazonie.

Každý z vás se může zapojit do hodnocení o nejchutnější kávový a cukrářský výrobek. Výsledky soutěže včetně bohaté tomboly budou vyhlášeny v 15 hodin a to každý den v podání známého moderátora Milana Poláška. Tento nás bude hudbou a slovem provázet po celou dobu konání akce. Nebude chybět ani vystoupení mažoretek a ukázky jedinečných výkonů našich baristů.

V sobotu  11.6. v 13.00 hod. proběhne přednáška nadšené cestovatelky, milovnice Kolumbie a zakladatelky nadačního fondu Arhuacos  - Aleny Antonovičové. Přijďte se podělit o kulturu, tradice a duchovní poselství indiánů z hor Sierra Nevady de Santa Marta . Kolumbie - země kávy. Která země pěstuje nejlepší kávu ? No přece v Kolumbie! Kde je nejvíce druhů orchidejí ? No přece v Kolumbii .. nejvíc různých indiánských komunit .. Kolumbie je jako překrásný barevný gobelín protkaný krvavou nití. Nikde na světě není tolik rozporuplnosti, rozmanitosti a biodiverzity jako v této latinské zemi Ale nejlepší ze všeho toho jsou …sami Kolumbijci. Přeze všechen luxus a moderní technologie jako by na Evropana dýchla atmosféra 19 století, jak známe z knih a filmů. Země, kde děti vykají rodičům a naopak.. kde nejčastěji jsou používaná slova láska, srdce, krása a děkuji. Kolumbie je jako káva - horká, sladká a hořká.

V neděli 12.6. v 13.00 vystoupí Gabriela V.G. Jde o sólový hudební projekt zpěvačky, textařky a hudebnice Gabriely Vodrážkové Greplové a to v doprovodu akustických kytar.

Kanál Youtube s videoklipy: https://www.youtube.com/…gcz 
Oficiální stránky zpěvačky: www.gabrielavg.cz 

Co ještě dodat - parkování zdarma, dílničky pro děti, bohaté občerstvení. Prostě program pro celou rodinu.

OTEVÍRACÍ DOBA :

sobota   11. 6. 2022  9.00 - 18.00

neděle  12. 6. 2022  9.00 - 17.00

VSTUPNÉ :


DOSPĚLÍ 80, - Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP 40,- Kč

Děti do 150 cm

ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu.

Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

vystaviste-kromeriz-pronajem-prostor.jpg

mapa-rozbalena.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.