FESTIVAL ZDRAVÍ
 25. - 26. listopadu 2023    

zdraví 25.11.2023.jpg

Na festivalu zdraví Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách. Najdete zde šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii …Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Během dvou dnů Vám nabídneme zajímavé přednášky na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fobií a strachu, chiromantie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

Ovoce z Kanárských ostrovů

Přijďte na Festival Zdraví ochutnat skvělé tropické ovoce, které pro vás pěstují na Kanárských ostrovech. Všechno je tak akorát zralé, zaručeně čerstvé a bez jakékoli chemie.

BIO Tropické ovoce z farmy
Jsme mladí farmáři, kteří se věnují už několik let tropickému zemědělství na ostrově La Palma.
Naším cílem je zvýšit kvalitu potravin, dovážených do České republiky, která dle našeho názoru neodpovídá standardům jiných zemí.
Pěstujeme ekologicky, bez použitím chemie a zároveň s rozumem. Vybíráme plodiny, které nemají velkou náročnost na vodu, abychom neplýtvali místními zdroji. Snažíme se celou plantáž budovat tak, aby terén a rostliny odolné proti větru, chránily zbytek plantáže. Díky tomu není nutná výstavba nákladných skleníků. Postupně v závislosti na Vašem zájmu přidáváme další rostliny, takže se už zabýváme pěstováním: dračího ovoce, manga, avokád, papáji, mučenky, karamboly, pitangy a aceroly. Všechny rostliny jsou sezónní záležitostí a jejich dostupnost je tedy limitována obdobím a úrodou.
Veškeré ovoce do Evropy putuje letecky, posíláme však jen malé množství, aby se během týdne stihlo prodat a využíváme turistických linek z ostrova Tenerife přímo do Prahy. Tím se snažíme trochu snížit uhlíkovou stopu, i přes značné náklady. Čerstvost a rychlost je pro nás prioritou!

www.ostrovchuti.cz

76.jpg

Chybět nebudou významné osobnosti z oblasti:

 • NUMEROLOGIE- Anna Hanáková, znáte z TV Nika Skákalová ( výklad z karet),
 • CHIROMANTIE - Jana Niessnerová
 • VÝKLAD Z KARET - Blanka Kalábová,  kartář Radek, Hana Takácsová, Olga Sellene, Miriam                                       Kusáková
 • VÝKLAD Z KARET, DIAGNOSTIKA, AUTOMATICKÁ KRESBA - kartář Láďa (znáte z TV)
 • VÝKLAD SNŮ - Ing. Žaneta Violla Vápeníčková
 • MADITAČNÍ OBRAZY - Jana Kateřina Kastnerová
 • ZÁKLADY MAGIE - Helena Vaculíková
 • JÓGA - Eva Natálie Řeháková
 • ENERGIE ČAKER - Mirka Resslerová
 • KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE - Radek Pokorný
 • REGRESNÍ TERAPIE - Iva Frýbová
 • KVĚTOVÉ ESENCE - Helena Hudečková

Otevírací doba

Sobota 25. 11. 2023   9.00 - 17.00
Neděle 26. 11. 2023   9.00 - 17.00

Vstupné

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP  80,- Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

S velkou radostí vás v  rámci Festivalu zdraví zveme na módní přehlídku renomované české návrhářky Ivety Nedomové.
Představí svou nejnovější kolekci, která bude ve stylu moderního minimalismu.
Její móda již léta patří ke špičce udržitelné módy z přírodních materiálů v naší republice.
Obléká ženy všech věkových a velikostních skupin.
Přehlídku si velmi vtipně komentuje sama a je to vždy vzrušující zážitek.
SO: 14:00
NE: 11:00
Těšíme se, že i díky vám prožijeme příjemnou půlhodinku.
20230915_130059 (1).jpg

SEZNAM PŘEDNÁŠEK

Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

SOBOTA 25.11.2023 přednášková místnost č.1

Kdy: sobota 25. 11. 2023  10.00 - 11.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Holotropní stavy vědomí a holotropní dýchání

Přednáška o potenciálu rozšířených stavů vědomí prostřednictvím nástroje holotropního dýchání na cestě k sebepoznání a sebe léčení.

Holotropní dýchání se v prožitcích úzce propojuje se světem psychedelik. Je to metoda, kterou vytvořil český psychiatr a psycholog Stanislav Grof jako alternativu psychedelické terapie. Využívá kombinaci zrychleného dechu, intenzivní evokativní hudby a cílené práce s tělem. Dozvíte se, jak terapie umožňuje prozkoumat psychiku, biografické vzpomínky, prenatální a perinatální zkušenosti nebo různé transpersonální dimenze. Představím vám příklady nebo osobní zkušenosti, jak terapie probíhá a jaký je její dopad či přepis do osobních témat, spirituality i smyslu života.

V oblasti psychiatrie a psychologie je téma holotropních stavů vědomí stále kontroverzní i přes to, že jsou dnes známy základy kvantové fyziky a na vzestupu jsou účinné nástroje transpersonální psychologie. V současné době tak dochází k propojení světů vědy, náboženství a spirituality. Tento počáteční průlom přináší mnoho změn v pojetí našeho bytí i nových terapeutických přístupů.

Ať už jste zvědaví, zkušení nebo hledající, těším se na vás na mé přednášce, kde se dozvíte více o jedinečném a inspirativním tématu. Můj směr popisuji krátce níže v medailonku a svoji cestu na webových stránkách www.vedomitransformace.cz.  

Helena Hudečková

Jsem terapeutka a průvodkyně, která pracuje různými metodami pro podporu duševního zdraví a osobního růstu. Mezi mé služby patří konzultace, regresní a hlubinná terapie, australské květové a vysokovibrační esence, podpora lidí v psychospirituální krizi, OSHO meditace a sebepoznávací semináře. Kromě terapií píšu tematické články na svém blogu.

Mým cílem je pomáhat lidem objevovat a prožívat holotropní stavy vědomí, které jim mohou přinést nové vhledy, uzdravení a změnu. Upřednostňuji prožitkové terapie a šamanské přístupy, které umožňují zažít plnost svého potenciálu.

Zajímám se o transpersonální psychologii a v současné době procházím sebezkušenostním mezinárodním výcvikem Grof® Legacy Training Holos pro využití léčivého potenciálu holotropních stavů vědomí a techniky holotropního dýchání.

Svojí účastí podporuji projekt a dokumentární film „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět spirituálním krizím a rozšířeným stavům vědomí. Kráčím po dlouhé cestě osobní transformace a s úctou ji předávám ostatním.

Ráda bych vás pozvala na mou přednášku nebo do stánku s květovými esencemi, kde se můžete seznámit s mým působením nebo si nechat připravit květové esence na míru.

Motto: „V každém z nás je světlo, které hledá cestu ven“.

Těším se na Vás!

 Helena Hudečková

Konzultace a terapeutická činnost
Mobil: +420 774 436 304

Facebook: @vedomitransformace

Web: www.vedomitransformace.cz

Kdy: sobota 25. 11. 2023  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Význam numerologie v našem životě

Jak nás určuje naše datum narození, jméno a další čísla kolem nás. Karmická zátěž a možnosti korekce
Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel a jejich energií. Je dobrým pomocníkem k tomu, aby jsme získali z data narození informace o našem poslání v tomto životě. O tom, co je nám dáno a co se máme naučit, jaké jsou naše dispozice, předpoklady, naše silné a slabé stránky. Zdravotní dispozice. Karmické zátěže a možnosti korekce. Může nám i pomoci k poznání lidí okolo nás a to jednodušší formou než je astrologický profil. A co ostatní čísla okolo nás jako je např. SPZ, číslo domu?

Monika Nika Skákalová - kartářka NIKA

tel.:602/272792

e-mail:skakalova@email.cz,

e-mail:m_skakalova@volny.cz

www.skakalova-eso.cz

Kdy: sobota 25. 11. 2023  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

ČAKRY A DECH a léčivá síla křišťálů

Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru, jak ovlivňují fungování našich orgánů a psychiky a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní.

Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý a co jím můžeme ovlivnit + krátká meditace.

Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme, dotkneme se tématu rodového zatížení a symbolů v každodenním životě.

Něco o lektorce:

Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou elektronických knih:

 1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY

a

 1. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

 Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na 

www.cestouzivotem.cz

   +420 777 557 823

Kdy: sobota 25. 11. 2023  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: DOBROVOLNÉ

Využití pyramidální energie v běžném životě

Dozvíte se nejen o oblastech využití pyramid, tvaru pyramidy, jejího energetického pole, nastavení a umístění, vhodnosti materiálu, z něhož je pyramida zhotovena, ale především o dopadech působení pyramidální energie na váš každodenní život a jeho prostředí.

www.pyramidydd.cz

Dan Kalousek - výrobce pyramid, (šaman), experimentátor a životní pozorovatel

Osobnost protkaná pestrými životními zkušenostmi, od prvopočátku svého života obdařena citlivým a hlubokým pozorovacím talentem.
Více jak 10-tileté zkušenosti obchodní psychologie (četné obchodně-manažerské kursy, člen komise pro zpětnou vazbu profesionálních lektorů..)
2,5 roku spirituálního léčitelství.
Téměř 8 let duchovně řemeslné činnosti - výroba pyramid.

Kdy: sobota 25. 11. 2023  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 70,- Kč

“Numerologie pro život “

-osobní roční vibrace, jak se vypočítá a co nám přináší do života

SOBOTA 25.11.2023 přednášková místnost č.2

Kdy: sobota 25. 11. 2023  10.00 - 12.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,-  Kč

Knihovny palmových listů v Indii.

Přednáška čerpá z mnohaleté osobní zkušenosti s výklady osudů z Knihoven palmových listů v Indii a je koncipována jako osobní příběh přednášejících. Na palmových listech jsou zaznamenány osudy jednotlivých lidí, které byly napsány před mnoha tisíci lety indickými mudrci.

www.nadi.cz

Kdy: sobota 25. 11. 2023  12.30 -13.30
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 97,-Kč

Nová kvantová terapie - Diamantová kvantovka

Nová kvantová terapie čistí a posiluje na karmické úrovni a současně uzdravuje všechna těla - emocionální, intelektuální (mysl), duchovní (duši) i fyzické tělo. Tím dochází ke zvyšování vybrací úrovni Vědomí a intuice. Využívá Diamantový  paprsek (též Křišťálový) obsahující všech 12 paprsků Světla, které začalo proudit na Zemi po roce 2012.

Přijďte si poslechnout a besedovat o změnách, které nastaly po roce 2012. Jaký to má vliv na nás, co se událo a co se děje nového. Mají tyto změny vliv na stávající metody terapií, čištění, léčení atp.?

Jaký je rozdíl mezi kvantovou terapií a Novou kvantovou terapií?
Co je to Diamantová kvantovka či paprsek a k čemu všemu ji lze použít?

Kvantová terapie – nová metoda nebo jen nový název pro prastaré metody?
Jak ovlivňuje Vědomí terapeuta průběh kvantové terapie a klienta?
Co se děje při kvantové terapii a jak to funguje?

Je stále nutná regrese nebo existuje jiná metoda?
Dokážeme opravdu cestovat v čase? Když ne, jak to, že funguje regrese.

Je účinné čištění rodových linií nebo řešení rodinných konstelací?
Lze úplně vyčistit rodové linie? 

Zůstane nám čas na ještě něco dalšího?

www.zivotniterapie.cz

LEKTOR:

Zlatko Štěpina, kvantová terapie a kvantování

Jsem. Tady a teď. Jsem průvodce a rádce druhým na Cestě Života. Mé Bytí je uzdravovat druhé a pomáhat k jejich vzestupu do vyšších vibrací, nalezení skutečného Bytí a Žití. Opravdového štěstí, radosti, svobody, pravdy a Lásky.

Jak pomáhám druhým
Kvantová terapie – Diamantová kvantovka – uzdravuje na karmické úrovni a všechny úrovně života současně - intelektuální, duševní, emocionální i fyzické tělo. Čistí mysl, duši, emoce i tělo, poskytuje trvalé spojení s nekonečným Zdrojem a ochranu před negativní enerií.
Komunikace s vaší duší – při terapii sestupujeme do vaší duše, komunikujeme s ní, hledáme např. vnitřní dítě, negativní myšlenkové či emocionální vzorce atp. a odtud se společně vydáváme do vyšších úrovní Vědomí, minulosti

Kvantování – čištění, harmonizace a posilování pozitivní energií, Světlem a bezpodmínečnou Láskou

Energetické čištění – očista předmětů, pozemků, prostor... od negativních energií, cizích Bytostí, entit, odvádění padlých či uvízlých duší
Zrušení prokletí, připoutanosti, vazeb – pročištění a rozpuštění, harmonizace a ochrana
Ochrana před negativní energií a vlivy

Geomantie - optimalizace rozvržení pozemků, prostor a nemovitostí na základě toků energií a prostřednictvím energetické očisty a kvantování jejich harmonizace a posílení Světlem a bezpodmínečnou Láskou, které zajišťují ochranu.

Čištění rodových linií 
Změna negativních, starých a nefunkčních rovnic a vzorců - emočních, myšlenkových, chování a jednání
Kvantová regresní terapie 
Andělská terapie
Práce s kyvadlem, výklad karet
Channeling 
Lesní terapie
Mentorování a koučování - nalézáme odpovědi ve vás samých, uvědomit si svůj postoj k dané situaci a nalézt vhodné řešení. Jako součást terapie i samostatně.
Manažeři a firmy-řešení na míru s ohledem na vzájemné ovlivňování pracovního a osobního života, formou individuálních a skupinových kurzů, seminářů či tréninků.

Může se vám toho zdát mnoho na jednoho člověka, ale vše je jen o pár věcech:
- úrovni intuice
- přímém spojení s nekonečnou energií Zdroje
- využití channelingu – příjímání informací z nejvyššího/kolektivního Vědomí
- vnímání jemněhmotného světa, jeho Bytostí a energií
- stálému objevování vlastních znalostí a vědomostí a prohlubování moudrosti
- pravidelném praktikování všeho a Zlatkovu pravidlu pěti, které se dozvíte na přednášce.

Kdy: sobota 25. 11. 2023  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku:  50,- Kč

Datum narození je naši GPS aneb kam mne povede v karmickém roce osmičky?
Numerologie je tady, aby nám pomohla se lépe orientovat v našem vnitřním světě. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem je "oživena" v okamžiku našeho prvního nádechu do fyzického světa prostřednictvím data a času. V našem datu narození se odráží nejen to co umíme, ale i to co nás brzdí. to na čem je ideální zapracovat. Jen my sami máme možnost rozhodovat a jak se rozhodnout nám pomáhají právě informace a z nich plynoucí možnosti.
Rok rovnováhy a síly 8 bývá zásadní enegetickou sílou pro další období a sladění osobního roku s touto energií je více než žádoucí pro náš další životní posun.

Kdy: sobota 25. 11. 2023  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 

Co umí terapeutický systém Bemer v běžném životě ? Aneb lázně doma pro celou rodinu .

https://ing-zdenka-cachova.bemergroup.com

NEDĚLE 25.11.2023 přednášková místnost č.1

Kdy: neděle 26. 11. 2023  10.00 - 11.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: ZDARMA

Jak pomáhají bylinné tinktury

Tinktury z Naděje jsou byliny a pupeny macerované v lihu. Pomáhají při akutních i chronických problémech. Dozvíte se, jak je správně užívat a jak je kombinovat. Eva Hrindová představí i firmu Naděje a paní Podhornou, která v Brodku u Konice vybudovala oázu zeleně a klidu.

 Naděje - https://nadeje-bylinyeu/

 Skvělé výsledky mají tinktury z Naděje v případě boreliózy, při problémech s trávením, jako prevence viróz a nachlazení.  Specialitou firmy Naděje je skládání bylinných a pupenových tinktur do speciálních bylinných kúr. Paní Podhorná vychází ze zkušeností těch, kterým její přípravky pomohly. Byliny mají jednu hlavní výhodu – nemají nežádoucí účinky!

 Eva Hrindová spolupracuje s firmou Naděje už mnoho let. S paní Podhornou dala dohromady úspěšnou knihu Byliny léčí, která letos vyšla už v 6. upraveném vydání Na různých akcích představuje přípravky z Naděje, dobře zná jejich účinky a použití.  Sama se zabývá i výživou a životním stylem, orientuje se i v širších společensko-politických kontextech. Na prezentačních akcích poskytuje i poradenství.

 Eva Hrindová - www.alteregoporadna.cz

Kdy: neděle 26. 11. 2023  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 

Srdce ve Světle

Základ duchovního vzestupu, vliv sebelásky potažmo naší vibrace na události okolo nás, na vztahy, na hledání partnerky-partnera. Jednoduché cvičení pro přijmutí sebe sama.

Kdy: neděle 26. 11. 2023  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

TĚLOVÉ SVÍCE a jejich využítí v léčbě - praktické ukázky

Tělové léčebné svíce představují velmi účinnou léčebnou metodu přírodní léčby.

Jsou inspirované starými Kelty, Slovany a mojí babičkou. Pracuji s nimi a léčím již 20 let.

Na této přednášce si řekneme a prakticky ukážeme, jak si „nakopnout“ orgány jako jsou játra, ledviny, jak ošetřit zatuhliny těla, jak rozproudit energii v kloubech a „donutit“ lymfu, aby správně proudila a to vše pomocí tělových svící.

Svíce si sama vyrábím a budou na přednášce k dispozici i na prodej.

Touto metodou můžete ošetřit sebe i jiné. Tělové svíce jsou účinnou metodou i pro terapeuty, maséry, léčitele, ale i pro partnery, děti, přátele.

Zjistíte, že tato jednoduchá metoda je natolik účinná, že budete nadšeni.

NĚCO O LEKTORCE:

Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje.

Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády a napomáhající procesu vyzdravění fyzického těla.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, lymfou, metabolismem a stravou a vitamínovými doplňky.

Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi, které se konají jednou za měsíc v krásném prostředí čajovny v Uherském Hradišti.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály – křišťálová terapie, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení.

Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla.

Přes 15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, Filipín, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, aroma masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při retreatech ve Švédsku.

Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

 Je autorkou dvou elektronických knih s možností objednání na webových stránkách:              

 1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY

a

 1. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových a ušních svící, lapačů snů, retro síťovek, ručně vyráběných košíků, dek a šálů.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na

 www.cestouzivotem.cz     +420 777 557 823

Buďte vítáni

Kdy: neděle 26. 11. 2023  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 97,- Kč

Kvantování, energetické čištění a ochrana před negativními energiemi Channeling

Co je to vlastně kvantování? Na co lze použít kvantování a energetické čištění?
Lze kvantovat i z nízkých úrovní Vědomí? Jaká je účinnost a účinek?
Co se děje při kvantování ve spojení se Světlem? aneb kvantování s Diamantovou kvantovkou prostřednictvím Diamantového paprsku.
Diamantový paprsek (též Křišťálový) obsahuje všech 12 paprsků Světla, které začalo proudit na Zemi po roce 2012.
Jak se zbavit prokletí, připoutanosti či negativních vazeb? Lze se před nimi účinně chránit?
Jak získat ochranu před negativními lidmi, energiemi, bytosmi a entitami.

Co je to vlastně channeling? Jak funguje a k čemu je to dobré?
Nahrazuje aktivaci 3.oka? Jsou informace vždy pravdivé nebo je namlouvá naše podvědomí?

www.zivotniterapie.cz

LEKTOR:

Zlatko Štěpina, kvantová terapie a kvantování

Jsem. Tady a teď. Jsem průvodce a rádce druhým na Cestě Života. Mé Bytí je uzdravovat druhé a pomáhat k jejich vzestupu do vyšších vibrací, nalezení skutečného Bytí a Žití. Opravdového štěstí, radosti, svobody, pravdy a Lásky.

Jak pomáhám druhým
Kvantová terapie – Diamantová kvantovka – uzdravuje na karmické úrovni a všechny úrovně života současně - intelektuální, duševní, emocionální i fyzické tělo. Čistí mysl, duši, emoce i tělo, poskytuje trvalé spojení s nekonečným Zdrojem a ochranu před negativní enerií.
Komunikace s vaší duší – při terapii sestupujeme do vaší duše, komunikujeme s ní, hledáme např. vnitřní dítě, negativní myšlenkové či emocionální vzorce atp. a odtud se společně vydáváme do vyšších úrovní Vědomí, minulosti

Kvantování – čištění, harmonizace a posilování pozitivní energií, Světlem a bezpodmínečnou Láskou

Energetické čištění – očista předmětů, pozemků, prostor... od negativních energií, cizích Bytostí, entit, odvádění padlých či uvízlých duší
Zrušení prokletí, připoutanosti, vazeb – pročištění a rozpuštění, harmonizace a ochrana
Ochrana před negativní energií a vlivy

Geomantie - optimalizace rozvržení pozemků, prostor a nemovitostí na základě toků energií a prostřednictvím energetické očisty a kvantování jejich harmonizace a posílení Světlem a bezpodmínečnou Láskou, které zajišťují ochranu.

Čištění rodových linií 
Změna negativních, starých a nefunkčních rovnic a vzorců - emočních, myšlenkových, chování a jednání
Kvantová regresní terapie 
Andělská terapie
Práce s kyvadlem, výklad karet
Channeling 
Lesní terapie
Mentorování a koučování - nalézáme odpovědi ve vás samých, uvědomit si svůj postoj k dané situaci a nalézt vhodné řešení. Jako součást terapie i samostatně.
Manažeři a firmy-řešení na míru s ohledem na vzájemné ovlivňování pracovního a osobního života, formou individuálních a skupinových kurzů, seminářů či tréninků.

Může se vám toho zdát mnoho na jednoho člověka, ale vše je jen o pár věcech:
- úrovni intuice
- přímém spojení s nekonečnou energií Zdroje
- využití channelingu – příjímání informací z nejvyššího/kolektivního Vědomí
- vnímání jemněhmotného světa, jeho Bytostí a energií
- stálému objevování vlastních znalostí a vědomostí a prohlubování moudrosti
- pravidelném praktikování všeho a Zlatkovu pravidlu pěti, které se dozvíte na přednášce.

Kdy: neděle 26. 11. 2023  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Minulé životy, regresivní terapie aneb náhody neexistují:

- co se děje před tím, než přijdeme na tento svět? - Jak mohou minulé životy ovlivňovat náš současný život, naše vztahy a zdraví - regresivní terapie v praxi a je jak se s ní dá pracovat - v čem může regresivní terapie pomoci? - všechno je propojeno se vším, protože karma nás provází našimi životy, aneb nic není o náhodě.

NEDĚLE 25.11.2023 přednášková místnost č.2

Kdy: neděle 26. 11. 2023  10.00 - 11.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 

Regresní iniciace -minulé životy a bod osobní síly

Schopnost vnitřního vedení mám od dětství, ale vědomě ji prohlubovat dokáži od mých prvních regresních vhledů. Regrese klientům provádím od roku 2004 a v důsledku transformace vědomí v posledních letech jsem původní běžnou regresi vyvinula do Regresní iniciace. Je to můj unikátní proces pro každého klienta individuálně dle jeho nastavení. Protože jsem pochopila, že systém karmy již nemusí být pro dnešní hledající funkční, dochází při regresi nejen k objevení Bodu síly klienta, z něhož čerpá v běžném životě energii, ale především k pochopení, že žádný systém, žádný kurz nemůže každému přinést stejný užitek. To, kým jsme byli třeba v šestnáctém století, jak jsme žili, je už jen dobrodružnou podívanou. To, co skutečně léčí a posouvá, je uvědomění a seznámení se svou skutečnou podstatou, se svým vědomím, svým Zdrojem. Potom už můžeš všechny výukové plány opustit. V tu chvilku jsi dokonalou bytostí.

Kdy: neděle 26. 11. 2023  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Být milován, milovat.

Touha být milován, milovat, patří mezi základní lidské potřeby. Pokud se v této oblasti objevují mezery v naší spokojenosti, potřebujeme zde řešit vnitřní konflikt. Mezi chci a nemohu, případně nezasloužím si. Odkud pocházejí tyto bloky, jaké jsou jejich příčiny, můžeme se jich nějak zbavit? Jak jste na tom vy? Sami nebo ve vztahu.
Celý tento víkend se mne můžete přijít zeptat a odhalit vaši osobní situaci. Máte šanci získat nejen výhled, ale i možnosti vašeho růstu ve vašich podmínkách. Tvořte svou životní cestu s láskou bez strachu a nepohody.
Při přednášce očistíme duši od nánosů a entit a malou meditací se začneme přibližovat k vytčenému cíli. Včasným příchodem na přednášku si zajistíte, aby vám neuniklo nic z výše popsaného.

Zajistit si čas pro sebe u mého konzultačního stolku můžete
na mob. 774 919179 na sobotu i neděli.

Kdy: neděle 26. 11. 2023  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,-Kč

Homeopatie jako účinná, komfortní a bezpečná léčba pro celou rodinu

 Homeopatie se osvědčila jak historicky, tak také v naší nejednoduché době jako účinná prevence a léčba celé řady zdravotních potíží. V této přednášce se podíváme na několik častých a užitečných homeopatik, které se může snadno a rychle naučit používat každý. Zajistí tak sobě i svým blízkým důležitou pomoc jak v akutních stavech, tak i při chronických potížích.

www.budtezdravi.cz

Áyurveda jako cesta zdraví a dlouhovekosti, jak prežít jarní období bez nemocí. 

Kdy: neděle 26. 11. 2023  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Tradiční šamanismus peruanské Amazonie- její odkaz v 21. století

- amazonský šamanismus, amazonské masáže

- magické rituály, Icaros používané k léčení

- nemoci a jejich léčba

a) etiologie nemoci

b) diagnoza nemoci

c) nemoc jako magická šipka

d) ztráta duše

e) bylinné koupele

 Léčivé byliny z deštného pralesa – jejich síla a využití

Meditace + shaman spirit ( názorná ukázka práce šamana, diagnostika fyz. a psych. potíží za přispění dobrovolníků během přednášky)

 Na přednášce je možné zakoupit léčivé byliny z Amazonie, CD s indiánskou hudbou, ochranné amulety

Kdy: neděle 26. 11. 2023  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku:

Áyurveda jako cesta zdraví a dlouhovekosti, jak prežít jarní období bez nemocí. 

Odkaz na FESTIVAL ZDRAVÍ V PRAZE:.

www.hobbypraha.cz

Fotografie z výstavy

Zdroj dynamické sekce: Festival zdraví (Fotogalerie)