XIV.

FESTIVAL ZDRAVÍ
24. - 25. února 2024

84.jpg

Na festivalu zdraví který se koná již po 14., Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách.

Najdete zde šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii …Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Během dvou dnů Vám nabídneme zajímavé přednášky na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. o vodě a zdraví, sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, , horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

Přijďte na Festival Zdraví ochutnat skvělé tropické ovoce, které pro vás pěstují na Kanárských ostrovech. Všechno je tak akorát zralé, zaručeně čerstvé a bez jakékoli chemie.

Chybět nebudou významné osobnosti z oblasti:

 • ASTROLOGIE - znáte z TV Ilona Grimová
 • NUMEROLOGIE- Anna Hanáková, Monika Nika Skákalová-znáte z TV ( i výklad z karet),
 • CHIROMANTIE - Jana Niessnerová
 • VÝKLAD Z KARET -Blanka Kalábová, kartář Radek, kartář Láďa - znáte z TV, Olga Sellene
 • VÝKLAD SNŮ - Ing. Žaneta Violla Vápeníčková
 • MEDITAČNÍ OBRAZY - Jana Kateřina Kastnerová
 • ZÁKLADY MAGIE - Helena Vaculíková
 • JÓGA - Eva Natálie Řeháková
 • ENERGIE ČAKER - Mirka Resslerová
 • KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE - Radek Pokorný
 • REGRESNÍ TERAPIE - Iva Frýbová
 • AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE - Helena Hudečková
 • ANDĚLSKÉ OCHRANY, OCHRANY A ČIŠTĚNÍ ENERGIÍ - Monika Nika Skákalová-znáte z TV

Otevírací doba

Sobota 24. 2. 2024   9.00 - 17.00
Neděle 25. 2. 2024   9.00 - 17.00

Vstupné

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP  80,- Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

Seznam přednášek

Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

Sobota 24. února 2024 

přednášková místnost č.1

Kdy: sobota 24.2.2024 10.00 -11.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Holotropní stavy vědomí a holotropní dýchání

Přednáška o potenciálu rozšířených stavů vědomí prostřednictvím nástroje holotropního dýchání na cestě k sebepoznání a sebe léčení.

 Holotropní dýchání se v prožitcích úzce propojuje se světem psychedelik. Je to metoda, kterou vytvořil český psychiatr a psycholog Stanislav Grof jako alternativu psychedelické terapie. Využívá kombinaci zrychleného dechu, intenzivní evokativní hudby a cílené práce s tělem. Dozvíte se, jak terapie umožňuje prozkoumat psychiku, biografické vzpomínky, prenatální a perinatální zkušenosti nebo různé transpersonální dimenze. Představím vám příklady nebo osobní zkušenosti, jak terapie probíhá a jaký je její dopad či přepis do osobních témat, spirituality i smyslu života.

 V oblasti psychiatrie a psychologie je téma holotropních stavů vědomí stále kontroverzní i přes to, že jsou dnes známy základy kvantové fyziky a na vzestupu jsou účinné nástroje transpersonální psychologie. V současné době tak dochází k propojení světů vědy, náboženství a spirituality. Tento počáteční průlom přináší mnoho změn v pojetí našeho bytí i nových terapeutických přístupů.

 Ať už jste zvědaví, zkušení nebo hledající, těším se na vás na mé přednášce, kde se dozvíte více o jedinečném a inspirativním tématu. Můj směr popisuji krátce níž v medailonku a svoji cestu na webových stránkách www.vedomitransformace.cz.  


Kdy: sobota 24.2.2024  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

ČAKRY A DECH a léčivá síla křišťálů

Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru, jak ovlivňují fungování našich orgánů a psychiky a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní.

Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý a co jím můžeme ovlivnit + krátká meditace.

Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme, dotkneme se tématu rodového zatížení a symbolů v každodenním životě.

Něco o lektorce:

Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou elektronických knih:

 1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
 2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA  - o  putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

  Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů

  Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

   Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na

     www.cestouzivotem.cz

     +420 777 557 823

Kdy: sobota 24.2.2024  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Rok 2024 a naše osobní možnosti, spolupráce s energií karmické OSMIČKY s energií osobního roku a životního čísla aneb kam mne vede moje osobní energetická mapa ve spolupráci s Dřevěným Drakem symbolem síly a prosperity.

Numerologie je nástroj, pomocí kterého se můžeme lépe orientovat ve svém vnitřním světě a tím získat rovnováhu se světem venkovním. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem se aktivuje v okamžiku našeho narození, prostřednictvím data, času i jména, touto kombinací energií se jako v zrcadle odráží nejen to co umíme, ale i to co nás brzdí a v neposlední řadě i to co se máme možnost naučit na naší cestě životem.


Kdy: sobota 24.2.2024  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,-Kč

Jak se vám daří něco začínat? Jak dlouho u předsevzetí vydržíte? Chválíte se, když se vrátíte do starých kolejí? Co to udělat jinak? Chcete změnit něco ve vztahu nebo v práci tak,aby to vydrželo? Také Vy můžete mít konečně radost a dosáhnout dlouhodobé změny.

Vysvětlení doprovodíme krátkou meditací, určenou i pro začátečníky. Budete odcházet uvolnění a s radostí v srdci bez nachytaných těžkých energií a bloudících entit.

Velmi dbám na očistu posluchačů.

Pokud si chcete zajistit osobní konzultaci, lze se objednat na mob. 774919179

Vaše mentorka se na vás těší.

Kdy: sobota 24.2.2024 15.00 - 16.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

PSYCHOHYGIENA – ZÁKLAD ZDRAVÉHO A SPOKOJENÉHO ŽIVOTA

Hledáš zdravý a přirozený způsob jak zastavit mysl, uvolnit tělo a zharmonizovat své emoce?

 Praktická přednáška zaměřená na zvládnutí a uchopení naší každodenní psychohygieny v běžném životě na všech úrovních – úrovni emocí, těla, mysli a dechu.

Psychohygiena je základ pro náš zdravý a radostný život a určitě stojí za to ji zařadit do svého každodenního života. Může být hravá, nemusí zabrat mnoho času a přesto dokáže mnohé. Pojďme se naučit, jak zpracovávat a harmonizovat své emoce, uvolnit své tělo, pracovat s dechem a ztišit svou mysl. Pojď se naučit harmonizovat své já. Změny venku začínají od těch změn, které učiníme uvnitř nás. Pojď nacházet svou harmonii, mír a vnitřní sílu. 

Něco o lektorce:

Mgr. SIMONA KIČMEROVÁ - PROMĚŇ SVŮJ ŽIVOT ,CELOSTNÍ PŘÍSTUP KE ZDRAVÍ DUŠE, TĚLA A MYSLI. ROZVOJ OSOBNOSTI A POTENCIÁLU.

Zabývám se oblastmi práce s PODVĚDOMÍM a úrovněmi vědomí, HARMONIZACÍ EMOCÍ a TRAUMATU, HLASOVOU TERAPEUTIKOU probouzející sebe-vědomý hlas, tématy psychospirituální krize, syndromem vyhoření a ROZVOJEM POTENCIÁLU. Dále poskytuji poradenství v oblasti ROZVOJE HLASU, odstraňování bloků a překážek v mluveném a pěveckém projevu, nabízím lekce zpěvu a výuku základů hry na KLAVÍR a improvizace.

Těší mě pomáhat lidem nalézat své vlastní zdroje pro svou vlastní SEBEREGENERACI, pomáhat jim rozvíjet jejich potenciál, hlas, sebevědomí a nacházet tak zdravý a radostný přístup ke svému životu.

Jsem zakladatelkou METODY VNITŘNÍ PRAVDY a projektu CESTA KE SVÝM VLASTNÍM ZDROJŮM.

Poskytuji KONZULTACE, TERAPIE OSOBNÍ I ONLINE, INDIVIDUÁLNÍ LEKCE, WORKSHOPY A RITUÁLY.

 Nabízím také ŠKOLENÍ PRO FIRMY, skupiny i jednotlivce v oblastech: Psychohygiena pro každý den (emoce, tělo, mysl a dech), Cesta k sebevědomému projevu, a workshopy v oblasti práce s intuitivním pohybem, meditace, práce s dechem a emocemi.

Mou zálibou je TVORBA A MALBA. V případě zájmu Vám ráda namaluji energetický OBRAZ, který bude podporovat Vás, Vaši energii a Váš záměr do Vašich prostor přímo Vám na míru.

Jsem ženou, která touží předávat svou vlastní zkušenost, která mně samé pomohla, změnila a stále mění život a pomáhat těm, kterým můžu pomoci na jejich vlastní cestě.

Sobota 24. února 2024 

přednášková místnost č.2

Kdy: sobota 24.2.2024 10.00 -11.00
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Chiromantie - čtení z ruky v praxi

V dlani se odráží minulost, přítomnost i budoucnost. Linie na dlani nám mohou odhalit hodně poznatků o bohatství, úspěších v práci a podnikání, lásce a vztazích, dětí a rodině, zdraví a dlouhověkosti, vzdělání, cestování a dalších důležitých otázkách života. Přes dlaň se napojuji na duši člověka a čtu z jeho ruky tak, jako bych ho znala.
Tuto vědu jsem studovala v Indii v New Delhi u své lektorky Nishy Ghai a získala certifikát na pokročilé studium chiromantie.
Čtením z ruky se zabývám více jak 25 let a porádám přednášky a kurzy v této oblasti.

www. chiromantie.cz

Kdy: sobota 24.2.2024 11.15 - 12.15
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Ochrana a čištění prostorů, osob - proč a jak se nejlépe chránit. Aneb co nás brzdí-karma nebo energie?

Přednáška bude zaměřena na to, proč je třeba sám sebe chránit a jakými způsoby nejlépe. Jak a proč čistit prostory a k čemu může vést, když to neděláme. A i něco o tom, jak zjistit, kdy za to může karma, že se nám nedaří, nebo jen to, že zanedbáváme vlastní očistu a ochranu svých energií.

A o čem si budeme povídat?

Jak vznikají energetické nečistoty a negativní energie, proč čistit sebe a prostory kde bydlíme nebo pracujeme. Jaké jsou  možnosti osobní ochrany i čištění. Způsoby prevence - jak ochránit sama sebe před vlivem negativních energií. A pokud již k "nehodě" došlo, jak nejlépe očistit sebe sama.  Možnosti čištění prostor, práce s ochránci. Otázka přivtělených duší.   

Pro účastníky přednášky doporučení kamene a jména Archanděla.

Ochranami, čištěním a prací s energií se zabývám již roky, pořádám i přednášky a semináře v tomto zaměření. Novinkou by měl být v roce 2024 i on-line.

www.skakalova-eso.cz

Kdy: sobota 24.2.2024 12.30 -13.30
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Protože - "Jsme to, co jíme, co pijeme, jak se chováme a v jakém prostředí žijeme", tak přebíráme odpovědnost sami za sebe, tedy i za zdraví ( zdraví = štěstí).

Naše vlastní zkušenosti a " nemoci" nás vedly k zastavení, zamyšlení a ke skutečnému návratu k původu. Jsme z vody a nepijeme ji nebo málo, ve špatnou denní dobu a bohužel makroklástr nečistot, který nemůže být elementárním zdrojem energie pro lidskou buňku.

Překyselujeme se a přejídáme a nesmyslně přetěžujeme naše tělo a testujeme, zda vydrží. Už stomatolog pozná, co do našeho těla patří a co ne. Stejně tak kontrola kolonoskopem ukáže, zda málo pijeme vodu, jíme příliš mléčných výrobků, živočišných proteinů, sladkého, léků.....

Jsme vzdělávací společnost, www.natus.cz, která na základě získaných a především vlastních zkušeností, učí lidí správně pít, včetně správné molekuly

vody, následně rozpoznat udržitelné množství parazitů, přes detoxy jater, průplach tlustého střeva, dýchání, otužování, jógy po gastronomii, hygienu, radost ze života.....

Jsme obchodní společnost, která využívá technologie prospěšné, užitečné a bezpečné pro člověka a planetu Zemi a získaný čas, energii a prostředky používáme na odstranění příčiny všech problémů - nevědomý a líný člověk.

Jsme společnost, pracující s lidskými zdroji na základě pevných a dlouhodobých vztahů, kde jsou nejcennější lidé a užitečné informace. Učíme se převzít odpovědnost sami za sebe - ve zdraví, v rodině, v mezilidských vztazích a v materii.

Pořádáme osvětové přednášky v celé České a Slovenské republice.

Vedoucí skupiny Mgr. Jan Rosenberg  608 303 061  www.natus.cz

„Člověk je dokonalý a vyvážený systém. Potřebujeme vědět, jak tento systém udržet v rovnováze, zdraví a správném nastavení.“

Kdy: sobota 24.2.2024 13.45 -14.45
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 80,- Kč

Orgánová harmonizační sestava

Budeme si povídat a lehce cvičit ásány pro posílení energetických drah pro jednotlivé orgány v našem těle. Jsou to jednoduché cviky propojené s dechem. Získáte tak jednoduchý návod, jak si sami dobíjet emergii a cítit se tak lépe. Vezměte si karimatku a pohodlné oblečení.

Kdy: sobota 24.2.2024 15.00 - 16.00
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

SU-JOK TERAPIA
Su-Jok terapia, liečba bez liekov po celom svete

Neděle 25. února 2024

přednášková místnost č.1

Kdy: neděle 25.2.2024 10.00 - 11.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 

Imunita, jak posílit své zdraví ve spojitosti s tradiční čínskou medicínou a našich produktů Tiens.

Kdy: neděle 25.2.2024 11.15 - 12.15 
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 

Áyurveda jako cesta zdraví a dlouhovekosti, jak prežít jarní období bez nemocí. 

Kdy: neděle 25.2.2024  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

SU-JOK TERAPIA
Su-Jok terapia, liečba bez liekov po celom svete

Kdy: neděle 24.2.2024  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Efektivní mikroorganismy a zdraví člověka - očekávejte zázrak

Kdy: neděle 25.2.2024  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Výhybky k sobě

Máš ten pocit, že uzrál čas přehodit výhybku z chaosu tam venku do klidných vod v sobě? Tam, kde je dostupná tvoje pravda, a kde víš, jaký směr a význam má tvoje cesta? Pokud ano, přijď se podívat na možnosti, kde a jak začít.

Zvu tě na přednášku o technikách, které pomáhají žít konstruktivně v přítomnosti s nohama na zemi a s napojením na svoji duši si krok za krokem tvořit pěkný život. Pohovořím o nástrojích Theta Healing, Access Consciousness a praktických sebekoučovacích technikách, vyzkoušíme si pár energetických cvičení pro dobití energie, vzpruhu imunity či podporu kreativity.

Informace o mě najdete na www.mariebotikova.cz.
Těším se na setkání.

 PS: Vzkaz pro introverty: “Nebude třeba se nijak zapojovat, můžete jen v tichosti přijímat,” a pro extroverty: “Budete mít prostor, pokud budete chtít”

 

Neděle 25. února 2024

přednášková místnost č.2

Kdy: neděle 25.2.2024 10.00 - 11.00
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Protože - "Jsme to, co jíme, co pijeme, jak se chováme a v jakém prostředí žijeme", tak přebíráme odpovědnost sami za sebe, tedy i za zdraví ( zdraví = štěstí).

Naše vlastní zkušenosti a " nemoci" nás vedly k zastavení, zamyšlení a ke skutečnému návratu k původu. Jsme z vody a nepijeme ji nebo málo, ve špatnou denní dobu a bohužel makroklástr nečistot, který nemůže být elementárním zdrojem energie pro lidskou buňku.

Překyselujeme se a přejídáme a nesmyslně přetěžujeme naše tělo a testujeme, zda vydrží. Už stomatolog pozná, co do našeho těla patří a co ne. Stejně tak kontrola kolonoskopem ukáže, zda málo pijeme vodu, jíme příliš mléčných výrobků, živočišných proteinů, sladkého, léků.....

Jsme vzdělávací společnost, www.natus.cz, která na základě získaných a především vlastních zkušeností, učí lidí správně pít, včetně správné molekuly

vody, následně rozpoznat udržitelné množství parazitů, přes detoxy jater, průplach tlustého střeva, dýchání, otužování, jógy po gastronomii, hygienu, radost ze života.....

Jsme obchodní společnost, která využívá technologie prospěšné, užitečné a bezpečné pro člověka a planetu Zemi a získaný čas, energii a prostředky používáme na odstranění příčiny všech problémů - nevědomý a líný člověk.

Jsme společnost, pracující s lidskými zdroji na základě pevných a dlouhodobých vztahů, kde jsou nejcennější lidé a užitečné informace. Učíme se převzít odpovědnost sami za sebe - ve zdraví, v rodině, v mezilidských vztazích a v materii.

Pořádáme osvětové přednášky v celé České a Slovenské republice.

Vedoucí skupiny Mgr. Jan Rosenberg  608 303 061  www.natus.cz

„Člověk je dokonalý a vyvážený systém. Potřebujeme vědět, jak tento systém udržet v rovnováze, zdraví a správném nastavení.“

Kdy: neděle 25.2.2024 11.15 - 12.15
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: ZDARMA

Jak pomáhají bylinné tinktury

Tinktury z Naděje jsou byliny a pupeny macerované v lihu. Pomáhají při akutních i chronických problémech. Dozvíte se, jak je správně užívat a jak je kombinovat. Eva Hrindová představí i firmu Naděje a paní Podhornou, která v Brodku u Konice vybudovala oázu zeleně a klidu.

 Naděje - https://nadeje-bylinyeu/

 Skvělé výsledky mají tinktury z Naděje v případě boreliózy, při problémech s trávením, jako prevence viróz a nachlazení.  Specialitou firmy Naděje je skládání bylinných a pupenových tinktur do speciálních bylinných kúr. Paní Podhorná vychází ze zkušeností těch, kterým její přípravky pomohly. Byliny mají jednu hlavní výhodu – nemají nežádoucí účinky!

 Eva Hrindová spolupracuje s firmou Naděje už mnoho let. S paní Podhornou dala dohromady úspěšnou knihu Byliny léčí, která letos vyšla už v 6. upraveném vydání Na různých akcích představuje přípravky z Naděje, dobře zná jejich účinky a použití.  Sama se zabývá i výživou a životním stylem, orientuje se i v širších společensko-politických kontextech. Na prezentačních akcích poskytuje i poradenství.

 Eva Hrindová - www.alteregoporadna.cz

Kdy: neděle 25.2.2024 12.30 - 13.30
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Numerologie a Australské Květové Esence 

Vytvoříme si společně numerologický profil, kde projdeme pozitivní a negativní vliv čísel v datu narození na různé oblasti našeho života. Zaměříme se na zátěže data narození a jak s nimi pracovat. Na naše poslání a mnoho dalšího, co lze z data zjistit. Seznámíme se také s Australkami, které jsou výborným pomocníkem a průvodcem do života a také jak je využít v rámci numerologie. V ceně jsou i skripta k numerologii.

Kdy: neděle 25.2.2024 13.45 -14.45
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Od vyživené a chráněné buňky ke zdravému tělu

Vývoj celé naší fyzické bytosti začíná u jedné jediné buňky, až se postupně rozvineme v úžasnou celistvou dokonalost, kde vše pracuje v propojení, návaznosti a veliké nádherné symfonii všech buněk, tkání, orgánů. Povídání bude zaměřené na tyto nejmenší jednotky nás samých - na naše buňky, od kterých se vše odvíjí a které jsou nezbytnou součástí celku. Zdravá, spokojená buňka, která má vše co potřebuje - je skutečně VYŽIVENÁ - plní své funkce: zbavuje se škodlivin, odpadních produktů, tvoří se energie, velmi dobře pracuje náš imunitní systém a naplno je využit sebe-opravný a sebe-regulační potenciál našeho lidského těla.
Dotkneme se i ochrany buněk pomocí antioxidantů, které jsou pro naše tělo nezbytné a s výživou úzce souvisí Dozvíte se, zda-li je možné hodnotu našich antioxidantů změřit.

Kdy: neděle 25.2.2024 15.00 - 16.00
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Minulé životy, regresivní terapie aneb náhody neexistují:

 - co se děje před tím, než přijdeme na tento svět?

-  Jak mohou minulé životy ovlivňovat náš současný život, naše vztahy a zdraví

-  regresivní terapie v praxi a je jak se s ní dá pracovat

-  v čem může regresivní terapie pomoci ?

-  všechno je propojeno se vším, protože karma nás provází našimi životy, aneb nic není o náhodě....

Fotografie z výstavy

Zdroj dynamické sekce: Festival zdraví (Fotogalerie)