XVIII.

FESTIVAL ZDRAVÍ

23. - 24. listopadu 2024

84.jpg

Na festivalu zdraví který se koná již po 17., Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách.

Najdete zde šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii …Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Během dvou dnů Vám nabídneme zajímavé přednášky na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. o vodě a zdraví, sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, , horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

Přijďte na Festival Zdraví ochutnat skvělé tropické ovoce, které pro vás pěstují na Kanárských ostrovech. Všechno je tak akorát zralé, zaručeně čerstvé a bez jakékoli chemie.

Chybět nebudou významné osobnosti z oblasti:

 • ASTROLOGIE - znáte z TV Ilona Grimová
 • NUMEROLOGIE- Anna Hanáková, Monika Nika Skákalová-znáte z TV ( i výklad z karet),
 • CHIROMANTIE - Jana Niessnerová
 • VÝKLAD Z KARET -Blanka Kalábová, kartář Radek, kartář Láďa - znáte z TV, Olga Sellene
 • VÝKLAD SNŮ - Ing. Žaneta Violla Vápeníčková
 • MEDITAČNÍ OBRAZY - Jana Kateřina Kastnerová
 • ZÁKLADY MAGIE - Helena Vaculíková
 • JÓGA - Eva Natálie Řeháková
 • ENERGIE ČAKER - Mirka Resslerová
 • KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE - Radek Pokorný
 • REGRESNÍ TERAPIE - Iva Frýbová
 • AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE - Helena Hudečková
 • ANDĚLSKÉ OCHRANY, OCHRANY A ČIŠTĚNÍ ENERGIÍ - Monika Nika Skákalová-znáte z TV

Otevírací doba

Sobota 23. 11. 2024   9.00 - 17.00
Neděle 24. 11. 2024   9.00 - 17.00

Vstupné

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP  80,- Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

Seznam přednášek

Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

Sobota 23. listopadu 2024 

přednášková místnost č.1

Kdy: sobota 23.11.2024 10.00 -11.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Transpersonální zážitky a sebepoznání

Přednáška a beseda ve směru transpersonální psychologie, která pracuje s rozšířenými stavy vědomí a využívá prožitkové metody sebepoznání a sebeléčení.

Dozvíte se, co jsou transpersonální zážitky, jak práce transpersonálního přesahu vypadá, s čím se můžete setkat, proč je důležité věnovat se svému duševnímu zdraví i tomu, jak vidíme své životní křižovatky, sami sebe, a to, co se nám v životě děje. Máte příležitost krátce sdílet své zkušenosti a získat vhled do mé osobní cesty a praxe s rozšířenými (holotropními) stavy vědomí.

Helena Hudečková

Jsem terapeutka a průvodkyně, která pracuje různými metodami pro podporu duševního zdraví a osobního růstu. Mezi mé služby patří konzultace, regresní a hlubinná terapie, australské květové esence, vysokovibrační esence, podpora lidí v psychospirituální krizi, Osho meditace a sebepoznávací semináře. Píšu také tematické články na svém blogu a připravuji knihu.

Mým cílem je pomáhat lidem objevovat a prožívat holotropní stavy vědomí, které jim mohou přinést nové vhledy, uzdravení a změnu. Upřednostňuji prožitkové terapie a šamanské přístupy, které umožňují zažít plnost svého potenciálu.

Jsem příznivcem transpersonální psychologie a v současné době studuji sebezkušenostní mezinárodní výcvik Grof® Legacy Training Holos v Opavě, pro využití léčivého potenciálu holotropních stavů vědomí a techniky holotropního dýchání.

Svojí účastí podporuji projekt a dokumentární film „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět spirituálním krizím a rozšířeným stavům vědomí. Kráčím po dlouhé cestě osobní proměny a s úctou ji předávám ostatním.

Srdečně zvu na svoji přednášku nebo do stánku s australskými květovými esencemi, kde se můžeme více seznámit a kde připravuji květové esence na míru.

Motto: „V každém z nás je světlo, které hledá cestu ven“.

 Těším se na Vás!

 Helena Hudečková

Konzultace a terapeutická činnost
Mobil: +420 774 436 304

Facebook: @vedomitransformace

Web: www.vedomitransformace.cz


Kdy: sobota 23.11.2024  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

ČAKRY, DECH A LÉČIVÁ SÍLA KŘIŠŤÁLŮ

Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru, jak ovlivňují fungování našich orgánů a psychiky a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní.

Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý a co jím můžeme ovlivnit + krátká meditace.

Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme, dotkneme se tématu rodového zatížení a symbolů v každodenním životě.

Něco o lektorce:

Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou elektronických knih:

 1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
 2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA  - o  putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

  Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů

  Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl i na úrovni fyzického těla.

   Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na

     www.cestouzivotem.cz

     +420 777 557 823

Kdy: sobota 23.11.2024  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Rok 2024 a naše osobní možnosti, spolupráce s energií karmické OSMIČKY s energií osobního roku a životního čísla aneb kam mne vede moje osobní energetická mapa ve spolupráci s Dřevěným Drakem symbolem síly a prosperity.

Numerologie je nástroj, pomocí kterého se můžeme lépe orientovat ve svém vnitřním světě a tím získat rovnováhu se světem venkovním. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem se aktivuje v okamžiku našeho narození, prostřednictvím data, času i jména, touto kombinací energií se jako v zrcadle odráží nejen to co umíme, ale i to co nás brzdí a v neposlední řadě i to co se máme možnost naučit na naší cestě životem.


Kdy: sobota 23.11.2024  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,-Kč

Jak se vám daří něco začínat? Jak dlouho u předsevzetí vydržíte? Chválíte se, když se vrátíte do starých kolejí? Co to udělat jinak? Chcete změnit něco ve vztahu nebo v práci tak,aby to vydrželo? Také Vy můžete mít konečně radost a dosáhnout dlouhodobé změny.

Vysvětlení doprovodíme krátkou meditací, určenou i pro začátečníky. Budete odcházet uvolnění a s radostí v srdci bez nachytaných těžkých energií a bloudících entit.

Velmi dbám na očistu posluchačů.

Pokud si chcete zajistit osobní konzultaci, lze se objednat na mob. 774919179

Vaše mentorka se na vás těší.

Kdy: sobota 24.2.2024 15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 

Sobota 23. listopadu 2024 

přednášková místnost č.2

Kdy: sobota 23.11.2024 10.00 -11.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Chiromantie - čtení z ruky v praxi

V dlani se odráží minulost, přítomnost i budoucnost. Linie na dlani nám mohou odhalit hodně poznatků o bohatství, úspěších v práci a podnikání, lásce a vztazích, dětí a rodině, zdraví a dlouhověkosti, vzdělání, cestování a dalších důležitých otázkách života. Přes dlaň se napojuji na duši člověka a čtu z jeho ruky tak, jako bych ho znala.
Tuto vědu jsem studovala v Indii v New Delhi u své lektorky Nishy Ghai a získala certifikát na pokročilé studium chiromantie.
Čtením z ruky se zabývám více jak 25 let a porádám přednášky a kurzy v této oblasti.

www. chiromantie.cz

Kdy: sobota 23.11.2024 11.15 - 12.15
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Ochrana a čištění prostorů, osob - proč a jak se nejlépe chránit. Aneb co nás brzdí-karma nebo energie?

Přednáška bude zaměřena na to, proč je třeba sám sebe chránit a jakými způsoby nejlépe. Jak a proč čistit prostory a k čemu může vést, když to neděláme. A i něco o tom, jak zjistit, kdy za to může karma, že se nám nedaří, nebo jen to, že zanedbáváme vlastní očistu a ochranu svých energií.

A o čem si budeme povídat?

Jak vznikají energetické nečistoty a negativní energie, proč čistit sebe a prostory kde bydlíme nebo pracujeme. Jaké jsou  možnosti osobní ochrany i čištění. Způsoby prevence - jak ochránit sama sebe před vlivem negativních energií. A pokud již k "nehodě" došlo, jak nejlépe očistit sebe sama.  Možnosti čištění prostor, práce s ochránci. Otázka přivtělených duší.   

Pro účastníky přednášky doporučení kamene a jména Archanděla.

Ochranami, čištěním a prací s energií se zabývám již roky, pořádám i přednášky a semináře v tomto zaměření. Novinkou by měl být v roce 2024 i on-line.

www.skakalova-eso.cz

Kdy: sobota 23.11.2024 12.30 -13.30
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Minulé životy, regresivní terapie aneb náhody neexistují:

 - co se děje před tím, než přijdeme na tento svět?

-  Jak mohou minulé životy ovlivňovat náš současný život, naše vztahy a zdraví

-  regresivní terapie v praxi a je jak se s ní dá pracovat

-  v čem může regresivní terapie pomoci ?

-  všechno je propojeno se vším, protože karma nás provází našimi životy, aneb nic není o náhodě....

Kdy: sobota 23.11.2024 13.45 -14.45
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 80,- Kč

Orgánová harmonizační sestava

Budeme si povídat a lehce cvičit ásány pro posílení energetických drah pro jednotlivé orgány v našem těle. Jsou to jednoduché cviky propojené s dechem. Získáte tak jednoduchý návod, jak si sami dobíjet emergii a cítit se tak lépe. Vezměte si karimatku a pohodlné oblečení.

Kdy: sobota 23.11.2024 15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

SU-JOK TERAPIA
Su-Jok terapia, liečba bez liekov po celom svete

Neděle 24. listopadu 2024

přednášková místnost č.1

Kdy: neděle 24.11.2024 10.00 - 11.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 

Kdy: neděle 24.11.2024 11.15 - 12.15 
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 

Áyurveda jako cesta zdraví a dlouhovekosti, jak prežít jarní období bez nemocí. 

Kdy: neděle 24.11.2024  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

SU-JOK TERAPIA
Su-Jok terapia, liečba bez liekov po celom svete

Kdy: neděle 24.11.2024  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Efektivní mikroorganismy a zdraví člověka - očekávejte zázrak

Kdy: neděle 24.11.2024  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Neděle 24. listopadu 2024

přednášková místnost č.2

Kdy: neděle 24.11.2024 10.00 - 11.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Protože - "Jsme to, co jíme, co pijeme, jak se chováme a v jakém prostředí žijeme", tak přebíráme odpovědnost sami za sebe, tedy i za zdraví ( zdraví = štěstí).

Naše vlastní zkušenosti a " nemoci" nás vedly k zastavení, zamyšlení a ke skutečnému návratu k původu. Jsme z vody a nepijeme ji nebo málo, ve špatnou denní dobu a bohužel makroklástr nečistot, který nemůže být elementárním zdrojem energie pro lidskou buňku.

Překyselujeme se a přejídáme a nesmyslně přetěžujeme naše tělo a testujeme, zda vydrží. Už stomatolog pozná, co do našeho těla patří a co ne. Stejně tak kontrola kolonoskopem ukáže, zda málo pijeme vodu, jíme příliš mléčných výrobků, živočišných proteinů, sladkého, léků.....

Jsme vzdělávací společnost, www.natus.cz, která na základě získaných a především vlastních zkušeností, učí lidí správně pít, včetně správné molekuly

vody, následně rozpoznat udržitelné množství parazitů, přes detoxy jater, průplach tlustého střeva, dýchání, otužování, jógy po gastronomii, hygienu, radost ze života.....

Jsme obchodní společnost, která využívá technologie prospěšné, užitečné a bezpečné pro člověka a planetu Zemi a získaný čas, energii a prostředky používáme na odstranění příčiny všech problémů - nevědomý a líný člověk.

Jsme společnost, pracující s lidskými zdroji na základě pevných a dlouhodobých vztahů, kde jsou nejcennější lidé a užitečné informace. Učíme se převzít odpovědnost sami za sebe - ve zdraví, v rodině, v mezilidských vztazích a v materii.

Pořádáme osvětové přednášky v celé České a Slovenské republice.

Vedoucí skupiny Mgr. Jan Rosenberg  608 303 061  www.natus.cz

„Člověk je dokonalý a vyvážený systém. Potřebujeme vědět, jak tento systém udržet v rovnováze, zdraví a správném nastavení.“

Kdy: neděle 24.11.2024 11.15 - 12.15
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: ZDARMA

Jak pomáhají bylinné tinktury

Tinktury z Naděje jsou byliny a pupeny macerované v lihu. Pomáhají při akutních i chronických problémech. Dozvíte se, jak je správně užívat a jak je kombinovat. Eva Hrindová představí i firmu Naděje a paní Podhornou, která v Brodku u Konice vybudovala oázu zeleně a klidu.

 Naděje - https://nadeje-bylinyeu/

 Skvělé výsledky mají tinktury z Naděje v případě boreliózy, při problémech s trávením, jako prevence viróz a nachlazení.  Specialitou firmy Naděje je skládání bylinných a pupenových tinktur do speciálních bylinných kúr. Paní Podhorná vychází ze zkušeností těch, kterým její přípravky pomohly. Byliny mají jednu hlavní výhodu – nemají nežádoucí účinky!

 Eva Hrindová spolupracuje s firmou Naděje už mnoho let. S paní Podhornou dala dohromady úspěšnou knihu Byliny léčí, která letos vyšla už v 6. upraveném vydání Na různých akcích představuje přípravky z Naděje, dobře zná jejich účinky a použití.  Sama se zabývá i výživou a životním stylem, orientuje se i v širších společensko-politických kontextech. Na prezentačních akcích poskytuje i poradenství.

 Eva Hrindová - www.alteregoporadna.cz

Kdy: neděle 24.11.2024 12.30 - 13.30
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 

Kdy: neděle 25.2.2024 13.45 -14.45
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Od vyživené a chráněné buňky ke zdravému tělu

Vývoj celé naší fyzické bytosti začíná u jedné jediné buňky, až se postupně rozvineme v úžasnou celistvou dokonalost, kde vše pracuje v propojení, návaznosti a veliké nádherné symfonii všech buněk, tkání, orgánů. Povídání bude zaměřené na tyto nejmenší jednotky nás samých - na naše buňky, od kterých se vše odvíjí a které jsou nezbytnou součástí celku. Zdravá, spokojená buňka, která má vše co potřebuje - je skutečně VYŽIVENÁ - plní své funkce: zbavuje se škodlivin, odpadních produktů, tvoří se energie, velmi dobře pracuje náš imunitní systém a naplno je využit sebe-opravný a sebe-regulační potenciál našeho lidského těla.
Dotkneme se i ochrany buněk pomocí antioxidantů, které jsou pro naše tělo nezbytné a s výživou úzce souvisí Dozvíte se, zda-li je možné hodnotu našich antioxidantů změřit.

Kdy: neděle 24.11.2024 15.00 - 16.00
Kde: přednášková místnost č. 2
Vstupné na přednášku: 

PSALI O NÁS :

www.kromerizsky.denik.cz

Fotografie z výstavy

Zdroj dynamické sekce: Festival zdraví (Fotogalerie)