FESTIVAL ZDRAVÍ
4. - 5. března 2023

banner-festival-zdravi-4-5-3-2023.jpg

Na festivalu zdraví Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách.

Najdete zde šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii …Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, ochutnat speciality ve veganství, vegetariánství a raw stravě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní…někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Během dvou dnů Vám nabídneme zajímavé přednášky na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fóbií a strachu, chiromantie, , horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

Přijďte na Festival Zdraví ochutnat skvělé tropické ovoce, které pro vás pěstují na Kanárských ostrovech. Všechno je tak akorát zralé, zaručeně čerstvé a bez jakékoli chemie.

Chybět nebudou významné osobnosti z oblasti:

 • ASTROLOGIE - znáte z TV Ilona Grimová
 • NUMEROLOGIE- Anna Hanáková, znáte z TV Nika Skákalová ( výklad z karet),
 • CHIROMANTIE - Jana Niessnerová
 • VÝKLAD Z KARET -Blanka Kalábová, kartář Radek, kartář Láďa - znáte z TV, Olga Sellene
 • VÝKLAD SNŮ - Ing. Žaneta Violla Vápeníčková
 • MEDITAČNÍ OBRAZY - Jana Kateřina Kastnerová
 • ZÁKLADY MAGIE - Helena Vaculíková
 • JÓGA - Eva Natálie Řeháková
 • ENERGIE ČAKER - Mirka Resslerová
 • KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE - Radek Pokorný
 • REGRESNÍ TERAPIE - Iva Frýbová
 • TAROT - Stanja Maria Nord / Vídeň/

Otevírací doba

Sobota 4. 3. 2023   9.00 - 17.00
Neděle 5. 3. 2023   9.00 - 17.00

Vstupné

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP  50,- Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

Seznam přednášek

Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

Sobota 4. března. 2023

Čakry a 5 elementů

Co jsou to čakry, elementy v nás a okolo nás, propojení elementů a čaker, dýchání do čaker, posílení čaker zpěvem, mantra “ Namašivaja”.

Kdy: sobota 4. 3. 2023  10.00 - 11.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 80,- Kč

Datum narození - Volba Duše a karmický rok sedmičky - 2023

Rok 2023 a naše osobní možnosti, spolupráce s energií karmické sedmičky s energií osobního roku a životního čísla aneb kam mne vede moje osobní energetická mapa.
Numerologie je nástroj, pomocí kterého se můžeme lépe orientovat ve svém vnitřním světě a tím získat rovnováhu se světem venkovním. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem se aktivuje v okamžiku našeho narození, prostřednictvím data, času i jména, touto kombinací energií se jako v zrcadle odráží nejen to co umíme, ale i to co nás brzdí a v neposlední řadě i to co se máme možnost naučit na naší cestě životem v souvislosti teď a tady.

Studio Cesta Změny, Anička Hanáková,  603844833

Kdy: sobota 4. 3. 2023  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Srdce ve Světle

 Základ duchovního vzestupu, vliv sebelásky potažmo naší vibrace na události okolo nás, na vztahy, na hledání partnerky-partnera. Jednoduché cvičení pro přijmutí sebe sama.

Kdy: sobota 4. 3. 2023  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místonost č. 1

Knihovny palmových listů v Indii

Přednáška čerpá z mnohaleté osobní zkušenosti s výklady osudů z Knihoven palmových listů v Indii a je koncipována jako osobní příběh přednášejících. Na palmových listech jsou zaznamenány osudy jednotlivých lidí, které byly napsány před mnoha tisíci lety indickými mudrci.

www.nadi.cz  

Kdy: sobota 4. 3. 2023  13.45 - 15.45
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Konzultace, regresní a hlubinná terapie, australské květové a vysokovibrační esence, pomoc v psychospirituální krizi, přednášky, besedy, facilitace OSHO meditací, holotropní stavy vědomí.

Jsem příznivcem transpersonální psychologie. Svojí účastí podporuji projekt a dokumentární film „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět spirituálním krizím a přechodům v duchovním vývoji člověka. Účastním se mezinárodního výcviku Grof® Legacy Training pro využití léčivého potenciálu holotropních stavů vědomí.

Můj směr má za sebou dlouhou cestu. Ráda se s vámi podělím o to, co vás zajímá. Těším se na přednášce nebo ve stánku s květovými esencemi.

www.vedomitransformace.cz

Holotropní dýchání a holotropní stavy vědomí

Přednáška a beseda o potenciálu mimořádných stavů vědomí prostřednictvím nástroje holotropního dýchání na cestě k sebepoznání a sebe léčení.

Holotropní dýchání se v prožitcích úzce propojuje se světem psychedelik. Využívá kombinaci dechu, intenzivní evokativní hudby a cílené práce s tělem. Dozvíte se, jak terapie probíhá, jaké mohou být mimořádné zážitky, které se přepisují do života, a proč se často propojují s obdobím prenatálního vývoje i samotného porodu. 

V oblasti psychiatrie a psychologie je téma holotropních stavů vědomí stále kontroverzní i přes to, že jsou dnes známy základy kvantové fyziky a na vzestupu je transpersonální psychologie. V současné době dochází k propojování světů vědy, náboženství a spirituality. Tento počáteční průlom přináší mnoho změn v pojetí našeho bytí i terapeutických přístupů.

Kdy: sobota 4. 3. 2023  16.00 - 17.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Výživa na základě testu

Víte, jaká je nejčastější příčina smrti na celém světě?

Kolik z nás opravdu ví, v jakém stavu jsou jeho buňky, co přijímají a zda fungují správně?

Dnes se lékaři a vědci shodují, že chronický zánět je podhoubím většiny civilizačních nemocí, které se týkají všech věkových kategorií. Chronický zánět nebolí, a proto jej lidé, kteří nemají informace, neřeší. A tak se stává naším „tichým zabijákem“...

Na přednášce je možnost se za úhradu nechat otestovat certifikovaným testem na přítomnost chronického zánětu v těle.

❤ Převezměte zodpovědnost za své zdraví a přijďte za námi, abyste se dozvěděli víc  

 Simona Čanderle Působí jako výživový specialista ve zdravotnickém zařízení  Viara Salve v Brně. Pořádá veřejné přednášky na téma chronického zánětu s možností diagnostiky. Svým klientům pomáhá nastavit výživu při chronickém zánětu a jiných onemocněních. Ve své praxi klade velký důraz na prevenci.

Kdy: sobota 4. 3. 2023  10.00 - 11.00
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 80,- Kč

Ochrana a čištění prostorů, osob - proč a jak se chránit. Aneb co nás brzdí-karma nebo energie?

Přednáška bude zaměřena na to, proč je třeba sám sebe chránit a jakými způsoby nejlépe. Jak a proč čistit prostory a k čemu může vést, když to neděláme. A i něco o tom, jak zjistit, kdy za to může karma, že se nám nedaří, nebo jen to, že zanedbáváme vlastní očistu a ochranu svých energií.

A o čem si budeme povídat?

Jak vznikají energetické nečistoty a negativní energie, proč čistit sebe a prostory kde bydlíme nebo pracujeme. Jaké jsou nejběžnější možnosti osobní ochrany i čištění. Jaké jsou nejlepší způsoby prevence - jak ochránit sama sebe před vlivem negativních energií. A pokud již k "nehodě" došlo, jak nejlépe očistit sebe sama. A nejvhodnější metody. Souvisí nějak s naším datem narození nebo slunečním znamením? Možnosti čištění prostor, práce s ochránci. Otázka přivtělených duší.  A pro všechny na závěr krátká meditace na spojení se svým ochráncem.

A během přednášky bude překvapení .

Kdy: sobota 4. 3. 2023  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

ČAKRY,  DECH  a  léčivá síla křišťálů

 Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní. Jak a čím je podpřit. Dozvíte se, že jejich kvalita a velikost ovlivňují fungování našich orgánů a naší psychiky. Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý. Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme

Něco o lektorce: Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády, výklad karet.Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provádí též již několik let Vztahovými systemickými konstelacemi.

Pracuje s léčivou energií horských čakrových křišťálů, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla.

15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech. Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou knih v elektronické podobě:

JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY

CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.
 Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů. Nově tvoří  v lásce košíky na cokoliv, hřejivé nákrčníky v různých barvách a deky od miminek až po dospělé.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl, ale i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na  www.cestouzivotem.cz                            
+420 777 557 823

Kdy: sobota 4. 3. 2023  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč
Rezervace: online přihláška na www.cestouzivotem.cz, anebo prostě přijďte :)

Jak pomáhají bylinné tinktury

Tinktury z Naděje jsou byliny a pupeny macerované v lihu. Pomáhají při akutních i chronických problémech. Dozvíte se, jak je správně užívat a jak je kombinovat. Eva Hrindová představí i firmu Naděje a paní Podhornou, která v Brodku u Konice vybudovala oázu zeleně a klidu.

 Naděje - nadeje-byliny.eu

Skvělé výsledky mají tinktury z Naděje v případě boreliózy, při problémech s trávením, jako prevence viróz a nachlazení.  Specialitou firmy Naděje je skládání bylinných a pupenových tinktur do speciálních bylinných kúr. Paní Podhorná vychází ze zkušeností těch, kterým její přípravky pomohly. Byliny mají jednu hlavní výhodu – nemají nežádoucí účinky!

Eva Hrindová spolupracuje s firmou Naděje už mnoho let. S paní Podhornou dala dohromady úspěšnou knihu Byliny léčí, která letos vyšla už v 6. upraveném vydání Na různých akcích představuje přípravky z Naděje, dobře zná jejich účinky a použití.  Sama se zabývá i výživou a životním stylem, orientuje se i v širších společensko-politických kontextech. Na prezentačních akcích poskytuje i poradenství.

Eva Hrindová - www.alteregoporadna.cz

Kdy: sobota 4. 3. 2023  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: ZDARMA

Áyurveda jako cesta zdraví a dlouhovekosti, jak prežít jarní období bez nemocí. 

Kdy: sobota 4. 3. 2023  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místonost č. 2

Neděle 5. března. 2023

Ekologické zemědělství na Kanárských ostrovech

Seznámení s tropickými plodinami, prospěšnými našemu zdraví a jejich pěstováním. Zajímavé a často pro posluchače úplně nové informace, spojené se správným sklízením a uchováváním ovoce. Dalším podtématem bude vliv sopečné činnosti z roku 2021 na prostředí ostrova La Palma a úrodu v následujících měsících. Na závěr proběhne i ochutnávka ovoce!

Kdy: neděle 5. 3. 2023  10.00 - 11.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: ZDARMA

Duše a emoce

 Co pro nás znamená tato kombinace, jak nás ovlivňuje v myšlení i v projevech těla. Co ukazuje ve vztazích.

Provedeme léčivou meditaci i pro začátečníky.

Kdy: neděle 5. 3. 2023  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 90,-

Toxické vztahy. Jak je poznat a vymanit se z nich.

Na této přednášce si řekneme, jak poznáme, že je náš partnerský, kamarádský, rodinný vztah toxický a co s tím.

Proč se tak děje a jak rozpoznat, kdy člověk se kterým se setkáte nebo žijete, Vám bere životní energii?

Těším se na Vás. S láskou Mirka Resslerová

Něco o lektorce: Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem. Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády, výklad karet. Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provádí též již několik let Vztahovými systemickými konstelacemi.

Pracuje s léčivou energií horských čakrových křišťálů, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla.

15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech. Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou knih v elektronické podobě:

JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY

CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů. Nově tvoří  v lásce košíky na cokoliv, hřejivé nákrčníky v různých barvách a deky od miminek až po dospělé.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl, ale i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na  www.cestouzivotem.cz                            
+420 777 557 823

Kdy: neděle 5. 3. 2023  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 100,- Kč
Rezervace: online přihláška na www.cestouzivotem.cz, anebo prostě přijďte :)

"Pozdrav Slunci"

Jedinečné cvičení pro tělo i mysl, karimatky s sebou.

Kdy: neděle 5. 3. 2023  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 80,- Kč

Výživa na základě testu

Víte, jaká je nejčastější příčina smrti na celém světě?

Kolik z nás opravdu ví, v jakém stavu jsou jeho buňky, co přijímají a zda fungují správně?

Dnes se lékaři a vědci shodují, že chronický zánět je podhoubím většiny civilizačních nemocí, které se týkají všech věkových kategorií. Chronický zánět nebolí, a proto jej lidé, kteří nemají informace, neřeší. A tak se stává naším „tichým zabijákem“...

Na přednášce je možnost se za úhradu nechat otestovat certifikovaným testem na přítomnost chronického zánětu v těle.

❤ Převezměte zodpovědnost za své zdraví a přijďte za námi, abyste se dozvěděli víc  

 Simona Čanderle Působí jako výživový specialista ve zdravotnickém zařízení  Viara Salve v Brně. Pořádá veřejné přednášky na téma chronického zánětu s možností diagnostiky. Svým klientům pomáhá nastavit výživu při chronickém zánětu a jiných onemocněních. Ve své praxi klade velký důraz na prevenci.

Kdy: neděle 5. 3. 2023  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místonost č. 1
Vstupné na přednášku: 80,- Kč

 

 Pomoc bez léků

Su-Jok Therapy´+ BELIEVE frequency

Pomoc bez léků1.jpg Pomoc bez léků2.jpg

Kdy: neděle 5. 3. 2023  10.00 - 11.00
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 50,- Kč

Minulé životy, regresivní terapie aneb náhody neexistují:

 • co se děje před tím, než přijdeme na tento svět?
 • jak mohou minulé životy ovlivňovat náš současný život, naše vztahy a zdraví
 • regresivní terapie v praxi a je jak se s ní dá pracovat
 • v čem může regresivní terapie pomoci ?
 • všechno je propojeno se vším, protože karma nás provází našimi životy, aneb nic není o náhodě....

Kdy: neděle 5. 3. 2023  11.15 - 12.15
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Detoxikace informačními přípravky Joalis: důležitý krok pro zdraví

O tom, že informační medicína Joalis umí divy se přesvědčily za více než dvacet let její existence již statisíce klientů u nás i v zahraničí. Přijďte se o ní také něco dozvědět! Čím je výjimečná?

 • Celostní pojetí a komplexní pohled na tělo i duši
 • Informační působení, „navedení“ imunity na místa, která potřebují pozornost
 • Řešení příčin nikoliv jen hašení důsledků
 • Preventivní působení

Lektorka Ivana pracuje s informační medicínou od jejích začátků a ráda vám poodhalí roušku tajemství jejího fungování.

www.joalis.cz
www.eccklub.cz

Kdy: neděle 5. 3. 2023  12.30 - 13.30
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: ZDARMA

AKTIVACE ŽIVOTNÍHO POTENCIÁLU DLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU
 
- Co nám brání v aktivaci našeho potenciálu
- Jakým způsobem nám může pomoci naše znamení zvěrokruhu
- Jak se pozitivně projevuje aktivace v našem každodenním životě

Kdy: neděle 5. 3. 2023  13.45 - 14.45
Kde: přednášková místonost č. 2
Vstupné na přednášku: 100,- Kč

Jak se zbavit brýlí a obnovit zdraví podle metody Norbekova.

O lektorovi: Anastasia Lebedik působí v ČR a SR jako oficiální zástupce a zakladatelka Centra Norbekova již 10 let. Je certifikovanou lektorkou metody M. Norbekova, věnuje se józe a ajurvédě.

 Norbekovova metoda jako klíč k sobě samému.
Jednoduchá, ale pravidelná fyzická cvičení i účinné meditační a vizualizační techniky, k tomu ale hlavně pořádná dávka chuti změnit své myšlení a překonat vlastní pohodlnost. Pozitivní změna na těle i duchu, osobním růstu, zdraví, kvalitě života, vztazích i financích jako výsledek – podle toho, co bylo cílem. 

Filozofie učení, vhodného pro všechny věkové skupiny, vychází z tisíciletími prověřených praktik a vědomostí založených na tzv. súfijské medicíně a dalších starých orientálních naukách přizpůsobených rytmu a životu moderního člověka. Norbekovova metoda zahrnuje 18 technik a objevů v oblasti psycho -fyziologie a nabízí deset cest jak se zbavit nemoci a obnovit zrak.

www.norbekov.cz

Kdy: neděle 5. 3. 2023  15.00 - 16.00
Kde: přednášková místonost č. 2

Fotografie z výstavy

Zdroj dynamické sekce: Festival zdraví (Fotogalerie)