VÁNOČNÍ TRHY

DÁREČKY PRO VAŠE MILÁČKY
1. - 3. prosince 2023

banner-vanocni-trhy-1-3-2023.jpg

Vánoce se kvapem blíží a my jsme tentokrát nezapomněli ani na vaše domácí mazlíčky. V čase druhého adventního víkendu si přijděte nasát sváteční atmosféru a vybrat něco hezkého či dobrého pro vaše čtyřnohé kamarády.

 I v letošním roce se můžete těšit na pestrý vánoční program pro celou rodinu.

Dopřejeme vám slavnostní atmosféru při setkání s přáteli, možnost popovídat si, koupit dárek nebo něco dobrého na zub, sednout si s hrnečkem svařeného vína i punče a zamyslet se nad tím, zda doopravdy chceme prožít vánoce ve spěchu a nervozitě, nebo v klidu a v pohodě.

Co na váš čeká

Ve venkovním zastřešeném sektoru E na vás čekají stánky s pestrou paletou dárků v podobě hraček, módních doplňků, kosmetiky, pelíšků, škrabadel a jiných služeb. Nebudou chybět ani vodítka, obojky, psí diáře, omalovánky a zvířecí fotoknihy.

V rámci akce můžete se svým chlupáčem navštívit i originální fotoboudu (koutek) a odnést si tak na památku portrét od profesionála PHOTOGRÁFOVÁ.

thry-pro-milacky.jpg

Otevírací doba

Pátek 1. 12. 2023  10.00 - 21.00
Sobota 2. 12. 2023   9.00 - 17.00
Neděle 3. 12. 2023   9.00 - 17.00

Vstupné

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP  80.- Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

00000OK7 (2).jpeg

V neděli se můžete těšit na vystoupení s kozami!

Ano, s kozami! Tyto kozí hvězdy nejenže zvládly dogdancing, ale jedna z nich se dokonce stala Miss koza v roce 2013! Účinkovaly i ve známém seriálu Agrometal a teď přicházejí zářit i před vámi!

Co můžete očekávat? V našem klasickém vystoupení se kozy nechají obdivovat ve všem, co se naučily. Uvidíte je, jak tancují, poslouchají různé povely a dokonce recitují pohybové básničky! Ale to není všechno. Nejenom, že se dozvíte, jak kozy žijí a čím se živí, ale také vám ukážeme, jak vypadá dojení kozy. To je něco, co nevidíte každý den!

A po samotném vystoupení to teprve začíná! Máme pro vás interaktivní část, kde si můžete vytvořit své "stanoviště s kozami". Přijděte si kozy pohladit, nakrmit je, a dokonce se můžete pokusit jim dát různé povely. A co víc, půjčujeme kozy na procházku na vodítku! Ať máte na ruce "kozí razítko" jako památku na tento nezapomenutelný zážitek!

Tak co, těšíte se na setkání s našimi kozami? My se těšíme na vás a na společné kozí dobrodružství!

PSÍ HOSPIC

Pro vaše malé gurmány bude připravena i restaurace a proto je určitě vezměte s sebou.

Kromě běžných pamlsků a laskomin je připraveno speciální vánoční menu:

  1. Trhané hovězí s kuřecím masem v poctivém domácím vývaru.
  2. Kuřecí maso s rybou v domácím vývaru.

Oba chody budou podávány formou želé.

Výtěžek z „Pestaurace“ bude použit na psí hospic.

O psím hospicu Dejte nám šanci:

Jsme dva – na život i na Hospic. Eliška a Martin. Měníme psí životy. Víme, že nezměníme svět, ale když se nám podaří změnit život alespoň několika psům, svět bude hezčí místo k životu.

Náš Hospic poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným, nemocným či handicapovaným, psům opuštěným, vyhozeným z množíren. Snažíme se jim dvaceti čtyřhodinovou péčí uzdravit rány na těle i na duši způsobené lidmi. Snažíme se napravit to, co jiní pokazili. Učíme psy znovu věřit lidem.

https://www.dejtenamsanci.cz/

3.png

Fotogrfie z výstavy

Zdroj dynamické sekce: TRHY PRO MILÁČKY (Fotogalerie)

Přejít do fotogalerie