2020082_BILLBOARD_VANOCE_VYSTAVISTE_1.jpg3

ANDĚLSKÉ VÁNOCE na výstavišti KROMĚŘÍŽ.

I v letošním roce se můžete těšit na pestrý vánoční program pro celou rodinu.

Velmi rádi Vás přivítáme na třetí adventní víkend 12. a 13. prosince 9.00 - 17.00.

Dopřejeme vám slavnostní atmosféru při setkání s přáteli, možnost popovídat si, koupit dárek nebo něco dobrého na zub, sednout si s hrnečkem svařeného vína i punče a zamyslet se nad tím, zda doopravdy chceme prožít vánoce ve spěchu a nervozitě, nebo v klidu a v pohodě.

Můžete se těšit na výstavu vánočních betlémů a stromečků, zabíjačkové speciality, kvalitní regionální potraviny. Na programu jsou dětská představení včetně rozsvícení vánočního stromu s překvapením. Nebude chybět ani soutěž o nejlepší punč nebo adventní věnec. Jako netradiční vzpomínku si mohou návštěvníci pořídit foto s andělem.

Ve vytápěných pavilonech A, B budou připraveny výtvarné dílničky, tvořivé workshopy včetně prodeje kreativních výrobků /andílci, hračky, keramika, sklo, dekorace, vánoční ozdoby, svíčky/. Na své si přijdou i milovníci tradičních řemeslných dílen a originální autorské tvorby /oděvy, šperky, vánoční cukroví /. Nebude chybět ani široká nabídka kosmetiky, doplňků zdravé výživy, mandal, včetně ukázek alternativní medicíny, astrologické služby, výklady z ruky a karet. Návštěvníci si mohou vybrat i ze široké nabídky knih a zájezdů. Na akci budou zastoupena knižní nakladatelství a v neposlední řadě i cestovní kanceláře.

K dispozici 2500 parkovacích míst, po celou dobu akce parkování zdarma. 

www.vystavistekromeriz.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.