20191121 pol Šperkařský veletrh FHD.jpg

 

Na ploše více jak 2500 m² /hala A,B, zastřešený prostor C/ proběhne jedinečná prodejní výstava šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia. Nebudou chybět ani drahé kameny a minerály. Pro návštěvníky připravena nepřeberná škála handmade  výrobků od předních českých firem. K vidění budou např. překrásné svíčky, keramické výrobky, drátované zboží, velikonoční dekorace, výrobky ze dřeva a papíru, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže, originální oblečení pro děti a dospělé, šitá paráda apd.

Budete moci zakoupit z velkého množství materiálů pro kreativní tvorbu jako bavlněnou přízi, korálky a komponenty, galanterii, umělecké štětce a fixy, korálky a komponenty, floristický materiál.

Nebude chybět ani ukázka práce tkadlen, přadlen, drátenic, sklářů a mnoho dalších zapomenutých řemesel.

Na děti i dospělé čekají tvořivé dílničky jako výroba šperků a mandal, kreslení, ukázky ubrouskových technik, tvorba voskových předmětů včetně jejich barvení, skládání netradičních hraček.

Pro širokou veřejnost je jako doprovodný program připravena dvoudenní ochutnávka českých a moravských vín spojená s prodejem produktů tuzemských výrobců uzenin, sýrů a pochutin.

Pestrý program pro celou rodinu: Pro ženy unikátní šperky, pro děti tvořivé dílničky a pro muže ochutnávka kvalitního vína.

K dispozici 2500 parkovacích míst, po celou dobu akce parkování zdarma. Občerstvení zajištěno - restaurace mezi halou A , B a ve venkovních prostorách.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Výstaviště Kroměříž - hala A + B , prodej rozšířen o venkovní prostory C.

sobota    12.6.2021    9.00 - 18.00

neděle    13.6.2021    9.00 - 17.00

VSTUPNÉ:

DOSPĚLÍ                                                                               80,- Kč

Důchodci nad 65 let, ZTP,  DĚTI od 6 - 10 let                      40,- Kč

DĚTI do 5 let (včetně) , ZTP/P + doprovod                           ZDARMA

 

OCHUTNÁVKA VÍN            

Pro širokou veřejnost je jako doprovodný program připravena dvoudenní ochutnávka vín spojená s prodejem produktů tuzemských výrobců uzenin, sýrů a pochutin.

sobota   12.6.2021    9.00 - 18.00

neděle   13.6.2021    9.00 - 17.00

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.