FESTIVAL ZDRAVÍ

 PŘIPRAVOVANÉ  PŘEDNÁŠKY   26. 11. - 27. 11. 2022

VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ

 Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

 


sobota 26.11.2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

spiritualism-4552237_1920.jpg

sobota 26.11.  10.00 - 11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 1

 Petr Ujec a Renata Nováková 

Proč mne potkala tato nemoc, toto utrpení a jak v sobě zaktivuji sebeléčivé síly aneb cesta duše k dokonalosti 

Každá nemoc má svou příčinu. Mohla být vytvořena v nějakém minulém životě. Duše si přináší s sebou to pozitivní i to negativní, co si v předešlých životech přisvojila. Každá nevolnost, nemoc a nouze či utrpení má svou příčinu.

Naše cítění, mluvení, myšlení a jednání má své obsahy. Tyto obsahy zaznamenáváme do našeho vědomí, podvědomí, do orgánů i buněk a do konstelací planet. Obsahy mohou být pozitivní, přinášející harmonii, tedy zdraví, radost a štěstí a negativní, které zase vyvolávají nemoci, nevolnost, starosti aj. Podle zákona stejné přitahuje stejné se k nám obsahy těchto záznamů zase vracejí jako účinky a tak např. v nemoci vytéká z duše disharmonie do těla.

My však můžeme každý den včas poznat tyto negativní záznamy a odstranit je s pomocí božské síly v nás a současně tak rozvíjet v sobě sebeléčivé síly. Naše duše se tak stává stále svobodnější, láskyplnější a dokonalejší.

Ukážeme si a vysvětlíme, jak postupovat při léčivé meditaci nebo, když se dostaneme do jakékoliv tísně. Na každého z vás také čeká dárek v podobě knížky o léčení. Máme pro vás také připraveno CD (mp3) s názvem Perly božské moudrosti (80,- Kč). www.gabriele-verlag.de, univerzalni.zivot@centrum.cz 

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU  50,- Kč

DSC_0384.JPG

sobota 26.11.   11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 1

Anna Hanáková

Datum narození - Volba Duše je naší GPS

rok 2022 a naše osobní možnosti, spolupráce energií osobního roku s životní cestou aneb kam mne vede moje osobní energetická mapa?
 
Numerologie je tady, aby nám pomohla lépe se orientovat v našem vnitřním světě. O mystické síle čísel nám zanechali zmínky již staří sumerové. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem je " oživena" v okamžiku našeho narození , prostřednictvím času a data. V našem datu narození se jako v zrcadle odráží nejen to co umíme, ale i to co nás brzdí, to na čem je ideální zapracovat. Jen my sami máme možnost rozhodovat, kterým směrem se budou ubírat naše vztahy ať v osobní či pracovní rovině. 
Studio Cesta Změny, Anička Hanáková
603844833

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU   50, - Kč

IMG_20220220_163532.jpg

sobota 26.11.   12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 1

Olga Sellene

 Být milován, milovat.

Touha být milován, milovat, patří mezi základní lidské potřeby. Pokud se v této oblasti objevují mezery v naší spokojenosti, potřebujeme zde řešit vnitřní konflikt. Mezi chci a nemohu, případně nezasloužím si. Odkud pocházejí tyto bloky, jaké jsou jejich příčiny, můžeme se jich nějak zbavit? Jak jste na tom vy? Sami nebo ve vztahu.
Celý tento víkend se mne můžete přijít zeptat a odhalit vaši osobní situaci. Máte šanci získat nejen výhled, ale i možnosti vašeho růstu ve vašich podmínkách. Tvořte svou životní cestu s láskou bez strachu a nepohody.
Při přednášce očistíme duši od nánosů a entit a malou meditací se začneme přibližovat k vytčenému cíli. Včasným příchodem na přednášku si zajistíte, aby vám neuniklo nic z výše popsaného.

Zajistit si čas pro sebe u mého konzultačního stolku můžete
na mob. 774 919179 na sobotu i neděli.

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 60,- Kč

 

sobota 26.11.   13.45 - 14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

PhDr. Arnošt Vašíček

spisovatel

ZÁHADY NA DOSAH RUKY

 Od magických rituálů v temném pravěku po nejnovější důkazy o UFO

Dějiny jsou plné událostí, které se navzdory vědeckému zkoumání doposud nepodařilo uspokojivě vysvětlit, a které nás provokují svou tajemností. Záhadné archeologické nálezy a podivné záznamy v kronikách naznačují, že minulost je daleko vzrušivější, než si vůbec dovedeme představit a vybízejí nás k novému pátrání. 

 Hrad grálu - Golem a jeho bratři - Ztracení v propasti času - Děsivé noční mory – Poplach na obloze  - Svatyně bestií – Mimozemšťané z pouště…

 

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU  ZDARMA

IMG_20190809_093904.jpg

sobota 26.11.  15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

Blanka Haluzová

Duchovní dary a jak pracovat se strachy, aby nás neomezovaly v rozvoji.

Duchovní dary často dřímají někde v hloubce a čekají, až prolomíme blokádu podvědomých obav a strachů.

Když se naučíme jak jim čelit, a překonáme svá niterná omezení, můžeme navázat spojení se svou vlastní duší.

Teprve pak dostáváme nové šance a možnosti rozvíjet ten nejlepší potenciál v nás.   

Klíče ke šťastnému a zdravému životu máme každý v sobě. A strachy jsou podnětnými výzvami, jako hlas naší vlastní duše, která nás vždy a včas přichází na něco důležitého upozornit.

V této hodince si budeme si nejen povídat, ale také se naučíte:

*  jeden ze způsobů, jak pracovat se strachem,

*  jak přeladit svoji mysl, aby neživila strach, ale aby se otevřela pro nové a veskrze optimistické a pozitivní představy

Blanka Haluzová – o mně – o nás

Práci na sobě a hledání alterantivních cest ke zdraví jsem začala v devadesátých letech minulého století. Byla to nutnost a touha uzdravit se, když mi klasická medicína neměla už co nabídnout.

Úmrtí prvního syna ještě více znásobilo moji touhu po poznání božských zásahů do našeho pozemského života.

A tak se postupně každým rokem učím rozkrývat souvislosti mezi nebem a zemí, mezi životem a smrtí, mezi nemocemi a možnostmi uzdravení.

Jsem tak v neustálém proudu proměnných neznámých, kde mi velmi pomáhá tvoření s barvami, hudbou, tanečními kreacemi a zpíváním.  

Práce a komunikace s lidmi různého zaměření se mi stala nevyčerpatelnou inspirací. Motivuje k zamyšlení a vymýšlení dalších a nových postupů, podnětých a využitelných pro život.  

Od mimotělních zážitků, jsem od duchovních průvodců dostala možnost vidět a vnímat svět ještě i z jiných stran a úhlů tak, jak je to běžnému pohledu skryto.

Po zážitcích z nebe přišly na řadu také zmotněné strahy a panické ataky, kterými jsem se, s boží pomocí, musela také popasovat, abych byla schopna znovu normálně začít žít.

 Od roku 2009 se věnuji spolu s partnerem aktivní živé muzikoterapii.

Externě spolupracujeme se stacionáři pro postižené.

Děláme aktivní programy jak pro dospělé, tak i pro děti bez postižení.

V roce 2012 jsme založili neziskovou organizaci pro zdravý životní styl s názvem „Relaxační centrum Zvukové lázně, o.s.“

Pořádáme různé semináře a relaxační týdny s meditacemi a zdravotním čchi-kungem u moře.

https://zazemi-zvukla.webnode.cz/

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU  50,- Kč


sobota 26.11.2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

sobota 26.11.   10.00 -  11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Eva Natálie Řeháková
 Můj numerologický manuál
Návod na to, jak prakticky a jednoduše podle čísel porozumět sám sobě . 
Moje motto je, vděčnost je zlatým klíčem k naplněnému životu. Prvním důležitým krokem je - rozhodnout se. 
 
Potom něco o sobě : Zabývám se už více než 15 let zdravým životním stylem, jsou to Aloe Vera nápoje a doplňky stravy, poradenství , numerologie a Tarot, Kraniosakrální terapie, Metamorfní technika, kurzy Tibeťanů a kurzy numerologie . 
Provozuji v Brně F-centrum Srdce, centrum zdravého životního stylu

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 70,- Kč

IMG_20200808_190553.jpg

sobota 26.11.   11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Iva Frýbová

Téma přednášky:minulé životy, regresivní terapie aneb náhody neexistují:

 - co se děje před tím, než přijdeme na tento svět?

-  Jak mohou minulé životy ovlivňovat náš současný život, naše vztahy a zdraví

-  regresivní terapie v praxi a je jak se s ní dá pracovat

-  v čem může regresivní terapie pomoci ?

-  všechno je propojeno se vším, protože karma nás provází našimi životy, aneb nic není o náhodě....

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 100,- Kč

sobota 26.11.   12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Mirka Resslerová

ČAKRY,  DECH  a  léčivá síla křišťálů

Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní. Jak a čím je podpřit.

Dozvíte se, že jejich kvalita a velikost ovlivňují fungování našich orgánů a naší psychiky.

Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý.

Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme

Něco o lektorce: Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády, výklad karet.Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provádí též již několik let Vztahovými systemickými konstelacemi.

Pracuje s léčivou energií horských čakrových křišťálů, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení.

Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla.

 15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou knih v elektronické podobě:

1.JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY

 1. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

 Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů. Nově tvoří  v lásce košíky na cokoliv, hřejivé nákrčníky v různých barvách a deky od miminek až po dospělé.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl, ale i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na  www.cestouzivotem.cz                             +420 777 557 823

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU  100,- Kč

Rezervace:   online přihláška na www.cestouzivotem.cz, anebo prostě přijďte :)

 

 

sobota 26.11.   13.45 -  14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Monika Skákalová

Co o nás vypovídá naše jméno a datum narození z pohledu karmické numerologie.

Často se mluví o tom, jak je pro nás důležité naše datum narození. Ano, vypovídá o našich přednostech, schopnostech a zaměření. Ale současně vstupují do hry i jiné skutečnosti, které mohou silně ovlivnit náš osud i kvalitu našeho života. Vedle data narození nás ovlivňuje i naše jméno a řada dalších faktorů jako je například vliv našich předků a řada dalších faktorů. Proto je dobré se na to dívat v širších souvislostech ať už z pohledu karmické numerologie či astrologie. Je dobré znát svůj životní úkol, své karmické zátěže a naučit se s nimi pracovat tak, abychom mohli žít spokojený život. Vždyť přece nikdo tady nejsme za trest. Však by to i bylo v rozporu s plánem naší Duše. Tak proč se nám tu leckdy nedaří? Možná jen proto, že neznáme svůj cíl, svůj životní úkol ani plán naší Duše. Nebo někdy jdeme přímo v rozporu s ním. A hlavně pak své karmické zátěže nebo třeba jen nevíme, že jsme získali silně zatížené jméno, které nám bere energii či působí jinak destruktivně. Přitom leckdy stačí tak málo pro změnu k lepšímu.

Pokud by vás tyto věci zajímaly, přijďte si poslechnout mou přednášku a budu tu  pro vás k dispozici i osobně i o víkendu.

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU   100,-Kč

IMG_20190809_093904.jpg

sobota 26.11.  15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Katarína Jarombeková

 Vylieč svoju dušu pomocou duchovnej terapie SRT

 Príďte sa zoznámiť s terapiou SRT a vyspovedajte Katku, ktorá sa jej venuje už viac než 12 rokov a (aj) pomocou SRT pomohla už stovkám svojich klientov.

 O čom bude prednáška?

 • Čo je to SRT (Spiritual Response Therapy) terapia
 • Široké možnosti jej využitia v našich životoch
 • SRT terapia verzus regresná terapia – v čom sa podobajú a v čom sú odlišné
 • Čo je to Vyššie Ja a ako sa naňho napojiť
 • Programy zapísané v podvedomí
 • Čistenie skrytých blokov na zdraví, šťastí a duchovnom raste
 • Čistenie prítomných a minulých životov
 • Čo k SRT potrebujete
 • Príklady z Katkinej praxe terapeutky a príbehy z terapií
 • Možno aj praktická ukážka práce s kyvadlom pri SRT

 Niečo o Katke: Katka už viac než 12 rokov vedie ľudí k tomu, aby našli cestu k sebe, spoznali sa a mali sa skutočne radi. Pomáha im objaviť v sebe ich tvorivý princíp –vedomie, že si vieme, a môžeme vytvoriť to, po čom naozaj túžime.

Opiera sa pritom o svoju terapeutickú prax (regresné a SRT terapie), ale aj o osobné skúsenosti. Inšpiruje ľudí formou ebookov, meditácií, blogov, ale aj postov na Facebooku, či Instagrame. Je autorkou elektronickej knihy / audio knihy Ako sa mať rád.

 https://regresky.sk/

VSTUPNÉ NA PREDNÁŠKU: DOBROVOĽNÉ


neděle   27. 11. 2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.   10.00 - 11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

Jana Pozlovská 

Skvělý zrak bez brýlí
 

Setkání,  které vám dodá nejen teoretický základ, ale nabídne i praktické ukázeky toho, jak docílit, aby naše oči fungovaly správně a přirozeně.

Ukážeme si zde trochu jiný pohled na vady zraku a na to, jak svým očím dopřát to, co potřebují.

Povíme si něco o teorii zdravého vidění a o tom, jak vlastně probíhá proces vidění.

Podíváme se na výzkumy amerického očního lékaře dr. Batese, které nám do toho vnesou trochu více světla.

A ukážeme si i to, že to celé vůbec není jenom o očích.

Dozvíte se praktické rady jak své oči lépe používat a jak se o ně lépe starat a některé techniky si rovnou i vyzkoušíme.

Přednáška je vhodná nejen pro ty, kdo již brýle nosí, ale zajímavé podněty k tomu, jak si zdravý zrak co nejdéle udržet, nabídne i těm, kteří zatím problémy s viděním nemají nebo teprve začínají pozorovat krátkodobá zhoršení

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

 

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.   11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

 Radek Pokorný

"Víte, co žijete? "

Pokorný Radek, terapeut v kraniosakrální problematice hovoří o bytí, o energetických vlivech na život, o způsobech kultivace a regenerace, o programování své jsoucnosti zde. Cvičení Falun Gong v praxi.

VSTUPNÉ ZDARMA

273568164_367789991845282_3339532527527547965_n.jpg

neděle 27. 11.   12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

Mirka Resslerová

VYHOŘENÍ ZAŽIVA aneb jak nepromarnit svůj život

Na přednášce se dozvíte, co mě potkalo na mé cestě životem, jakým poznáním jsem prošla a co mi pomohlo a pomáhá v současnosti.

Jak a proč opustit svoji komfortní zónu, proč náš život stagnuje a co všechno nás na naší cestě ovlivňuje.

 Něco o lektorce: Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády, výklad karet.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provádí též již několik let Vztahovými systemickými konstelacemi.

Pracuje s léčivou energií horských čakrových křišťálů, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení.

Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla.

 15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou knih v elektronické podobě:

 1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
 1. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

 Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů. Nově tvoří  v lásce košíky na cokoliv, hřejivé nákrčníky v různých barvách a deky od miminek až po dospělé.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl, ale i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na www.cestouzivotem.cz

 +420 777 557 82

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 100,- Kč

Rezervace:  online přihláška na www.cestouzivotem.cz, anebo prostě přijďte :)

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  13.45 - 14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

Dana Koval Zábranská 

"Detoxikuj" svůj život, sebe a své sebevědomí

Co udělat proto, aby jsme se vrátili k sobě samým,  zvýšili jsme si své sebevědomí a našli opět svou jiskru v životě...
Jak udělat ten první krok k tomu, aby jsme vzali opět otěže v životě do vlastních rukou..
Vše se vším souvisí, je potřeba začít měnit své myšlení, zdraví...jak na to? 

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 50,- Kč

IMG_0665.jpeg

neděle 27. 11.   15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

Eva Natálie Řeháková

 Láska prochází střevy
Povídání o tom, proč je důležité starat se o svá střeva, doplnění ochutnávkou nápojů. 
 Moje motto je, vděčnost je zlatým klíčem k naplněnému životu. Prvním důležitým krokem je - rozhodnout se. 
Potom něco o sobě : Zabývám se už více než 15 let zdravým životním stylem, jsou to Aloe Vera nápoje a doplňky stravy, poradenství , numerologie a Tarot, Kraniosakrální terapie, Metamorfní technika, kurzy Tibeťanů a kurzy numerologie . 
Provozuji v Brně F-centrum Srdce, centrum zdravého životního stylu

 VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 70 ,-Kč


neděle   27. 11. 2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST  č.2

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  10.00 - 11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

Mgr. Ing. Bc. Otakar Tylš dr.h.c.

Fenomén poslední doby a zázrak z Lurd – molekulární vodík

Molekulární, potažmo atomární vodík je známý ze ,,zázraku,, z Francouzských Lurd (Lourdy), kde pramení zázračná vodíková voda.  Za touto vodou a jejími zázračnými účinky jezdí až 5 milionů lidí ročně. Bohužel musí se dojet do LOURD, protože voda má léčivé účinky pouze 7 hodin od vyvření ze země, pak své schopnosti ztrácí.

O historii tohoto fenoménu, jehož nositelem je Panna Maria a šiřitelem Bernardeta Sorbiersová, zároveň o principu, účinku a současném vědeckém výzkumu molekulárního vodíku se seznámíte v této přednášce a dále se dozvíte o možnostech, jak tento „zázrak zdraví“ využívat každý den pro sebe.

V přednášce se okrajově dozvíte i o využití dalších plynů, které zachraňují životy a možnosti, jak je užívat. Tím jsou plyny „ozón“ a „NO“ , tedy oxid dusnatý – Nobelova cena za medicínu v roce 1998.

VSTUPNÉ ZDARMA

 

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

Tomáš Ryšavý

Posvátná medicína Áyurveda,

základní principy zdraví v rámci prevence a léčby.  

Dieta, domáci detoxikace, fytoterapie, životospráva

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU  50,- Kč

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

Lucie Valchařová

 KONEC HODNÝCH HOLEK V ČECHÁCH (Od hodné holky k zdravému sebevědomí!)

Život se “syndromem hodné holky/kluka” je možná společensky přijatelný a pro druhé líbivý, pro samotného člověka ale prázdný a neuspokojivý.

Je to jako jet životem se zataženou ruční brzdou - jede to, ale drhne to! Není to ONO! Není to přirozené! Není to Vaše!

Opakem hodné holky ale není zlá holka ani rebelka, ale žena, která je sama sebou, jakkoliv to zní jako klišé.

Jak opustit tento dětský příběh uvnitř sebe a začít si tvořit život skutečně podle sebe?

Co je potřeba udělat, aby se z hodné holky stala zdravě sebevědomá žena?

Dozvíte se na této přednášce.

Pozn. Přednáška vhodná i pro muže - pro hodné kluky to platí taky. ;)

www.lucievalcharova.cz

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 100,- Kč

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  13.45 - 14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

MUDr. Pavel Šácha 

Vystudoval lékařskou fakultu všeobecného lékařství v Brně, atestaci I. stupně provedl v oboru pediatrie v Hradci Králové. V roce 1992 opouští státní sektor a věnuje se soukromé alergologii. Od roku 1995 začíná studovat homotoxikologii v Rakousku a systémovou informační terapii VEGA v německém Schiltachu. 
 
Molekulární vodík - nový objev v oblasti biomedicíny s obrovským terapeutickým potenciálem 

Molekulární vodík je inovativní novinkou pro podporu regenerace a imunity. 

 Vodík je nejjednodušší chemický prvek, vyskytuje se všude v přírodě. Z hlediska lidského těla stál dlouho mimo zájmu vědy, protože se považoval za biologicky inertní plyn, který za normálního tlaku nemohl reagovat s biomolekuly. Přestože první studie naznačující schopnost vodíku neutralizovat volné radikály se objevila už v roce 1975, skutečný průlom nastal až po roce 2000, kdy se začaly množit studie potvrzující jeho unikátní antioxidační vlastnosti a terapeutický potenciál pro mnohé nemoci různých systémů organismu (kardiovaskulární, cerebrovaskulární, onkologické, metabolické a respirační onemocnění). 

 

Jaké jsou benefity molekulárního vodíku na lidský organismus? Jakým způsobem lze nejefektivněji aplikovat molekulární vodík? Dozvíte se na přednášce.

www.h2europe.company

 

VSTUP ZDARMA

 

Helena_Hudeckova.jpg

neděle 27. 11.  15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

Helena Hudečková

Konzultace, regresní a hlubinná terapie, australské květové a vysokovibrační esence, pomoc v psychospirituální krizi, přednášky, besedy, facilitace OSHO meditací, holotropní stavy vědomí.

Jsem příznivcem transpersonální psychologie. Svojí účastí podporuji projekt a dokumentární film „Z temnoty duše světlo“, který pomáhá porozumět spirituálním krizím a přechodům v duchovním vývoji člověka. Účastním se mezinárodního výcviku Grof® Legacy Training pro využití léčivého potenciálu holotropních stavů vědomí.

Můj směr má za sebou dlouhou cestu. Ráda se s vámi podělím o to, co vás zajímá. Těším se na přednášce nebo ve stánku s květovými esencemi.

www.vedomitransformace.cz

Holotropní dýchání a holotropní stavy vědomí

Přednáška a beseda o potenciálu mimořádných stavů vědomí prostřednictvím nástroje holotropního dýchání na cestě k sebepoznání a sebe léčení.

Holotropní dýchání se v prožitcích úzce propojuje se světem psychedelik. Využívá kombinaci dechu, intenzivní evokativní hudby a cílené práce s tělem. Dozvíte se, jak terapie probíhá, jaké mohou být mimořádné zážitky, které se přepisují do života, a proč se často propojují s obdobím prenatálního vývoje i samotného porodu. 

V oblasti psychiatrie a psychologie je téma holotropních stavů vědomí stále kontroverzní i přes to, že jsou dnes známy základy kvantové fyziky a na vzestupu je transpersonální psychologie. V současné době dochází k propojování světů vědy, náboženství a spirituality. Tento počáteční průlom přináší mnoho změn v pojetí našeho bytí i terapeutických přístupů.

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 100,- Kč

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.