FESTIVAL ZDRAVÍ

 PŘIPRAVOVANÉ  PŘEDNÁŠKY   26. 11. - 27. 11. 2022

VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ

 Přednášející si vstupné na přednášku vybírá sám na místě.

Přednášky a časy se budou postupně doplňovat.


sobota 26.11.2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

spiritualism-4552237_1920.jpg

sobota 26.11.  10.00 - 11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 1

DSC_0384.JPG

sobota 26.11.   11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 1

Anna Hanáková

Datum narození - Volba Duše je naší GPS

rok 2022 a naše osobní možnosti, spolupráce energií osobního roku s životní cestou aneb kam mne vede moje osobní energetická mapa?
 
Numerologie je tady, aby nám pomohla lépe se orientovat v našem vnitřním světě. O mystické síle čísel nám zanechali zmínky již staří sumerové. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem je " oživena" v okamžiku našeho narození , prostřednictvím času a data. V našem datu narození se jako v zrcadle odráží nejen to co umíme, ale i to co nás brzdí, to na čem je ideální zapracovat. Jen my sami máme možnost rozhodovat, kterým směrem se budou ubírat naše vztahy ať v osobní či pracovní rovině. 
Studio Cesta Změny, Anička Hanáková
603844833

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU   50, - Kč

IMG_20220220_163532.jpg

sobota 26.11.   12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 1

Olga Sellene

 Být milován, milovat.

Touha být milován, milovat, patří mezi základní lidské potřeby. Pokud se v této oblasti objevují mezery v naší spokojenosti, potřebujeme zde řešit vnitřní konflikt. Mezi chci a nemohu, případně nezasloužím si. Odkud pocházejí tyto bloky, jaké jsou jejich příčiny, můžeme se jich nějak zbavit? Jak jste na tom vy? Sami nebo ve vztahu.
Celý tento víkend se mne můžete přijít zeptat a odhalit vaši osobní situaci. Máte šanci získat nejen výhled, ale i možnosti vašeho růstu ve vašich podmínkách. Tvořte svou životní cestu s láskou bez strachu a nepohody.
Při přednášce očistíme duši od nánosů a entit a malou meditací se začneme přibližovat k vytčenému cíli. Včasným příchodem na přednášku si zajistíte, aby vám neuniklo nic z výše popsaného.

Zajistit si čas pro sebe u mého konzultačního stolku můžete
na mob. 774 919179 na sobotu i neděli.

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 60,- Kč

sobota 26.11.   13.45 - 14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

PhDr. Arnošt Vašíček

spisovatel

IMG_20190809_093904.jpg

sobota 26.11.  15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

Blanka Haluzová

Duchovní dary a jak pracovat se strachy, aby nás neomezovaly v rozvoji.

Duchovní dary často dřímají někde v hloubce a čekají, až prolomíme blokádu podvědomých obav a strachů.

Když se naučíme jak jim čelit, a překonáme svá niterná omezení, můžeme navázat spojení se svou vlastní duší.

Teprve pak dostáváme nové šance a možnosti rozvíjet ten nejlepší potenciál v nás.   

Klíče ke šťastnému a zdravému životu máme každý v sobě. A strachy jsou podnětnými výzvami, jako hlas naší vlastní duše, která nás vždy a včas přichází na něco důležitého upozornit.

V této hodince si budeme si nejen povídat, ale také se naučíte:

*  jeden ze způsobů, jak pracovat se strachem,

*  jak přeladit svoji mysl, aby neživila strach, ale aby se otevřela pro nové a veskrze optimistické a pozitivní představy

Blanka Haluzová – o mně – o nás

Práci na sobě a hledání alterantivních cest ke zdraví jsem začala v devadesátých letech minulého století. Byla to nutnost a touha uzdravit se, když mi klasická medicína neměla už co nabídnout.

Úmrtí prvního syna ještě více znásobilo moji touhu po poznání božských zásahů do našeho pozemského života.

A tak se postupně každým rokem učím rozkrývat souvislosti mezi nebem a zemí, mezi životem a smrtí, mezi nemocemi a možnostmi uzdravení.

Jsem tak v neustálém proudu proměnných neznámých, kde mi velmi pomáhá tvoření s barvami, hudbou, tanečními kreacemi a zpíváním.  

Práce a komunikace s lidmi různého zaměření se mi stala nevyčerpatelnou inspirací. Motivuje k zamyšlení a vymýšlení dalších a nových postupů, podnětých a využitelných pro život.  

Od mimotělních zážitků, jsem od duchovních průvodců dostala možnost vidět a vnímat svět ještě i z jiných stran a úhlů tak, jak je to běžnému pohledu skryto.

Po zážitcích z nebe přišly na řadu také zmotněné strahy a panické ataky, kterými jsem se, s boží pomocí, musela také popasovat, abych byla schopna znovu normálně začít žít.

 Od roku 2009 se věnuji spolu s partnerem aktivní živé muzikoterapii.

Externě spolupracujeme se stacionáři pro postižené.

Děláme aktivní programy jak pro dospělé, tak i pro děti bez postižení.

V roce 2012 jsme založili neziskovou organizaci pro zdravý životní styl s názvem „Relaxační centrum Zvukové lázně, o.s.“

Pořádáme různé semináře a relaxační týdny s meditacemi a zdravotním čchi-kungem u moře.

https://zazemi-zvukla.webnode.cz/

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU  50,- Kč


sobota 26.11.2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

sobota 26.11.   10.00 -  11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Eva Natálie Řeháková
“ Pozdrav Slunci “, (cvičení a povídání)
Pokud chcete rozhýbat svoje tělo i mysl, tak si přijďte hodinku zacvičit. Budeme cvičit, povídat  si, naučíme se dýchat do čaker. Toto úžasné cvičení přináší více energie a přináší propojení s elementem země a ohně. 
Vezměte si karimatku ! 
 
Potom něco o sobě : Zabývám se už více než 15 let zdravým životním stylem, jsou to Aloe Vera nápoje a doplňky stravy, poradenství , numerologie a Tarot, Kraniosakrální terapie, Metamorfní technika, kurzy Tibeťanů a kurzy numerologie . 
Provozuji v Brně F-centrum Srdce, centrum zdravého životního stylu

IMG_20200808_190553.jpg

sobota 26.11.   11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Iva Frýbová

Téma přednášky:minulé životy, regresivní terapie aneb náhody neexistují:

 - co se děje před tím, než přijdeme na tento svět?

-  Jak mohou minulé životy ovlivňovat náš současný život, naše vztahy a zdraví

-  regresivní terapie v praxi a je jak se s ní dá pracovat

-  v čem může regresivní terapie pomoci ?

-  všechno je propojeno se vším, protože karma nás provází našimi životy, aneb nic není o náhodě....

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 100,- Kč

sobota 26.11.   12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Mirka Resslerová

ČAKRY,  DECH  a  léčivá síla křišťálů

Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní. Jak a čím je podpřit.

Dozvíte se, že jejich kvalita a velikost ovlivňují fungování našich orgánů a naší psychiky.

Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý.

Dozvíte se, jak nás ovlivňuje, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme

Něco o lektorce: Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády, výklad karet.Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provádí též již několik let Vztahovými systemickými konstelacemi.

Pracuje s léčivou energií horských čakrových křišťálů, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení.

Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla.

 15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou knih v elektronické podobě:

1.JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY

  1. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

 Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů. Nově tvoří  v lásce košíky na cokoliv, hřejivé nákrčníky v různých barvách a deky od miminek až po dospělé.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl, ale i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na  www.cestouzivotem.cz                             +420 777 557 823

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU  100,- Kč

Rezervace:   online přihláška na www.cestouzivotem.cz, anebo prostě přijďte :)

 

 

sobota 26.11.   13.45 -  14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Monika Skákalová

Co o nás vypovídá naše jméno a datum narození z pohledu karmické numerologie.

Často se mluví o tom, jak je pro nás důležité naše datum narození. Ano, vypovídá o našich přednostech, schopnostech a zaměření. Ale současně vstupují do hry i jiné skutečnosti, které mohou silně ovlivnit náš osud i kvalitu našeho života. Vedle data narození nás ovlivňuje i naše jméno a řada dalších faktorů jako je například vliv našich předků a řada dalších faktorů. Proto je dobré se na to dívat v širších souvislostech ať už z pohledu karmické numerologie či astrologie. Je dobré znát svůj životní úkol, své karmické zátěže a naučit se s nimi pracovat tak, abychom mohli žít spokojený život. Vždyť přece nikdo tady nejsme za trest. Však by to i bylo v rozporu s plánem naší Duše. Tak proč se nám tu leckdy nedaří? Možná jen proto, že neznáme svůj cíl, svůj životní úkol ani plán naší Duše. Nebo někdy jdeme přímo v rozporu s ním. A hlavně pak své karmické zátěže nebo třeba jen nevíme, že jsme získali silně zatížené jméno, které nám bere energii či působí jinak destruktivně. Přitom leckdy stačí tak málo pro změnu k lepšímu.

Pokud by vás tyto věci zajímaly, přijďte si poslechnout mou přednášku a budu tu  pro vás k dispozici i osobně i o víkendu.

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU   100,-Kč

IMG_20190809_093904.jpg

sobota 26.11.  15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č. 2

Katarína Jarombeková


neděle   27. 11. 2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.   10.00 - 11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

 

 

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.   11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

273568164_367789991845282_3339532527527547965_n.jpg

neděle 27. 11.   12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

Mirka Resslerová

VYHOŘENÍ ZAŽIVA aneb jak nepromarnit svůj život

Na přednášce se dozvíte, co mě potkalo na mé cestě životem, jakým poznáním jsem prošla a co mi pomohlo a pomáhá v současnosti.

Jak a proč opustit svoji komfortní zónu, proč náš život stagnuje a co všechno nás na naší cestě ovlivňuje.

 Něco o lektorce: Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády, výklad karet.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou.  Provádí též již několik let Vztahovými systemickými konstelacemi.

Pracuje s léčivou energií horských čakrových křišťálů, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení.

Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla.

 15 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

 Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou knih v elektronické podobě:

  1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY
  1. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

 Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů. Nově tvoří  v lásce košíky na cokoliv, hřejivé nákrčníky v různých barvách a deky od miminek až po dospělé.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl, ale i na úrovni fyzického těla.

 Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na www.cestouzivotem.cz

 +420 777 557 82

VSTUPNÉ NA PŘEDNÁŠKU 100,- Kč

Rezervace:  online přihláška na www.cestouzivotem.cz, anebo prostě přijďte :)

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  13.45 - 14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.   15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.1


neděle   27. 11. 2022

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST  č.2

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  10.00 - 11.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

 

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  11.15 - 12.15

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  12.30 - 13.30

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  13.45 - 14.45

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

IMG_20190809_093904.jpg

neděle 27. 11.  15.00 - 16.00

PŘEDNÁŠKOVÁ MÍSTNOST č.2

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.