EKO PLANETA KROMĚŘÍŽ

Žijete v souladu s přírodou? Přijďte na první ekologický veletrh na Výstavišti Kroměříž.

Ekologie se snaží ukázat na to, že naše vztahy s lidmi by měly být reflektovány v našem vztahu k přírodě, protože vše dohromady vytváří životní prostředí. Stejně jako prokazujeme respekt lidem, měli bychom ho prokazovat i přírodě a životnímu prostředí. Ochrana životního prostředí znamená úctu nejen ke všemu, co nám příroda nadělila, ale i ke všemu, co má na svědomí sám člověk.

Všichni víme, že začátky jsou nejtěžší. Proto vám přinášíme  jednoduché tipy, jak můžete každý den pomoci k čistší a zdravější planetě. Pro mnohé bude možná překvapením, že ve výsledku jsou takové kroky šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také k vaší peněžence.

Neplýtvejte (kupujte věci, které skutečně spotřebujete) , recyklujte (plast, sklo, papír , oblečení), vlastní taška  a sáčky na nákupy, nastartujte den pohybem, vlastní hrníček na kávu, omezení jednorázového plastu, výrobky šetrné pro domácnost (prací  a čistící prostředky).

Dotkneme i témat které jsou zaměřeny na  technologie, výrobky a služby, které přispívají k ochraně, obnově čistého životního prostředí,výzkum, služby, literatura, ekologické organizace, zpracování a využití odpadů, ochranu půdy a krajiny.

Ekologické výrobky pro každodenní život.

OTEVÍRACÍ DOBA:

sobota  27. 5. 2023   9.00 - 18.00

neděle  28. 5. 2023   9.00 - 17.00

VSTUPNÉ :

  DOSPĚLÍ 100,- Kč
  Důchodci nad 65 let, ZTP  50,-  Kč

  Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod

  ZDARMA

  Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu.

  Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

  inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.