AUTO MOTO BLEŠÁK

HOBBY BURZA - SETKÁNÍ SBĚRATELŮ

Neděle 3. dubna bude již podesáté patřit na Výstavišti v Kroměříži všem nadšencům Auto moto a krásných nablýskaných veteránů. Opět bude k mání vše, co se týká motorismu – náhradní díly, součástky, komponenty na zemědělskou techniku, ale i starožitnosti či vojenské a hasičské sběratelské předměty.

Majitelé historických vozidel mají vstup zdarma, své skvosty mohou vystavit na zadní volné ploše G.

V rámci tradiční akce "Auto Moto Blešák" proběhne i "HOBBY sběratelská akce", která má na kroměřížsku letitou tradici. Hobby akce je zaměřena na setkání sběratelů a to z více jak 200 oborů. Nebudou zde chybět mince, poštovní známky, bankovky, pohledy, zápalkové krabičky, odznaky, medaile atd.

Výstaviště bude rozděleno tak, že Hobby akce se uskuteční ve vnitřních halách a Auto Moto Blešák se bude rozprostírat po celém venkovním areálu výstaviště. Obě akce jsou však zcela propojené a vstupné se platí pouze jedno:-)

Zájemci o pronájem prodejního místa na Hobby sběratelskou akci prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Ve venkovním areálu na prodej Auto Moto se místa nerezervují. Pro prodejce Auto Moto bude otevřena brána pro vystavovatele od zadní části výstaviště v neděli v 5 hodin.

ADRESA :    VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ s.r.o.
                        K Výstavišti 4069/8
                        767 01 Kroměříž 

GPS:            49,284061 17,392821

OTEVÍRACÍ DOBA:

Akce bude probíhat pouze v hale B a zastřešených venkovních sektorech.

neděle  5. 9. 2022    8.00 - 13.00

základní vstupné 50, -Kč
děti do 150 cm v doprovodu dospělé osoby ZDARMA
ZTP ZDARMA
ZTP/P ZDARMA i s doprovodem

PARKOVÁNÍ :

Poplatek za vůz 20,- Kč
Parkoviště má kapacitu přes 2500 parkovacích míst.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.