VÁNOČNÍ TRHY

DÁREČKY PRO VAŠE MILÁČKY
6. - 8. prosince 2024

thry-pro-milacky.jpg

Vánoce se kvapem blíží a my jsme tentokrát nezapomněli ani na vaše domácí mazlíčky. V čase druhého adventního víkendu si přijděte nasát sváteční atmosféru a vybrat něco hezkého či dobrého pro vaše čtyřnohé kamarády.

 I v letošním roce se můžete těšit na pestrý vánoční program pro celou rodinu.

Dopřejeme vám slavnostní atmosféru při setkání s přáteli, možnost popovídat si, koupit dárek nebo něco dobrého na zub, sednout si s hrnečkem svařeného vína i punče a zamyslet se nad tím, zda doopravdy chceme prožít vánoce ve spěchu a nervozitě, nebo v klidu a v pohodě.

Co na váš čeká

Ve venkovním zastřešeném sektoru E na vás čekají stánky s pestrou paletou dárků v podobě hraček, módních doplňků, kosmetiky, pelíšků, škrabadel a jiných služeb. Nebudou chybět ani vodítka, obojky, psí diáře, omalovánky a zvířecí fotoknihy.

V rámci akce můžete se svým chlupáčem navštívit i originální fotoboudu (koutek) a odnést si tak na památku portrét od profesionála PHOTOGRÁFOVÁ.

44.jpg

Otevírací doba

Pátek 6. 12. 2024  9.00 - 18.00
Sobota 7. 12. 2024   9.00 - 18.00
Neděle 8. 12. 2024   9.00 - 17.00

Vstupné

Dospělí 100,- Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP  80.- Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod ZDARMA

Při opuštění areálu si u brány vyžádejte vrácenku pro opětovný návrat do areálu. Pokud tak neučiníte, bude Vám umožněn vstup po opětovném zaplacení vstupného.

Fotogrfie z výstavy

Zdroj dynamické sekce: TRHY PRO MILÁČKY (Fotogalerie)

Přejít do fotogalerie